Ilzenbergo dvare oficialiai pristatytos sezono naujienos: eKatamaranas ir vynų meniu (foto, papildyta galerija) (0)

Publikuota: 2022-08-16 Kategorija: Laisvalaikis
Ilzenbergo dvare oficialiai pristatytos sezono naujienos: eKatamaranas ir vynų meniu (foto, papildyta galerija)
Rokiškio Sirena nuotr. / Ilzenbergo dvare surengtas šių metų naujienų pristatymas.

Rugpjūčio 11 dieną Ilzenbergo dvare pristatytos dvi pagrindinės šios vasaros naujienos: pradėtas gaminti dvaro ūkyje užaugintų vaisių ir uogų vynas bei oficialiai pristatytas elektrinis katamaranas.

Į naujienų pristatymą susirinkusius kviestinius svečius: Rokiškio rajono savivaldybės vadovus, Rokiškio turizmo ir verslo informacijos centro, Rokiškio krašto muziejaus ir Juodupės seniūnijos bei spaudos atstovus, taip pat šalies ir kaimyninių rajonų turizmo bei verslo įstaigų darbuotojus pasitiko Ilzenbergo dvaro ir ūkio vadovė Diana Jokimčienė.

Dvaro salėje svečiams istoriją pristatė marketingo vadovė Gintautė Matulevičiūtė, o nuotaikingą ekskursiją po rūmus surengė profesionalus Dvaro gidas Petras Blaževičius.

„Šiandien mums – ypatinga diena, nes vienu metu pristatome dvi naujienas: net septynias vyno, gaminamo iš mūsų ūkyje užaugintų uogų ir vaisių, rūšis bei elektra varomą eKatamaraną. Tai – ekologiška, draugiška aplinkai ir tyli transporto priemonė, kuri netrikdo ežere ir jo pakrantėse gyvenančių paukščių ir gyvūnų ramybės“, – sakė D. Jokimčienė.

Po oficialiosios dalies svečiai buvo paplukdyti eKatamaranu, kurį prieš pirmąją kelionę pašventino Juodupės kunigas Aivaras Kecorius.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video