Įvyko septintojo Rokiškio Mamų Klubo gimtadienio šventė! (foto+video) (0)

Publikuota: 2023-08-10 Kategorija: Laisvalaikis
Įvyko septintojo Rokiškio Mamų Klubo gimtadienio šventė! (foto+video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Mamų klubo gimtadienis

Rugpjūčio 9 dieną Velykalnyje Rokiškio mamų klubas šventė septintąjį gimtadienį! Renginys buvo atviras visiems norintiems dalyvauti ir smagiai praleisti laiką su šeima.

Septyni metai – septynios pramogos

Rokiškio Mamų Klubo narių organizuotame renginyje galima buvo mėgautis net septyniomis pramogomis.

Velykalnyje, šalia vaikų paplūdimio, veikė mamų turgelis. Norinčios galėjo pardavinėti ar atiduoti vaikų nebenaudojamus žaislus bei nebenešiojamus rūbus. Mamos su dukromis pardavinėjo savadarbes apyrankes bei kaklo papuošalus, turgelyje galima buvo įsigyti ir rankų darbo muilų.

Renginys džiugino ir aktyviais užsiėmimais. Jo metu nebuvo apleistos vandens pramogos – norintieji galėjo saugiai maudytis prižiūrimi trenerio, o paplūdimio mėgėjai statyti smėlio pilis ant kranto. Mamų klubo gimtadienyje grojo muzika ir vyko beždžioniukų diskoteka.

Šeimos atvykusios papramogauti buvo vaišinamos užkandžiais – naminėmis picomis bei Laimutės šakočiu. Organizatoriai leido mėgautis spragintais kukurūzais. Taip pat, piknike galima buvo atsigaivinti vandeniu su citrina.

Mamų Klubo gimtadienio šventėje vyravo didelis „ŽaidimuOK“ lauko žaidimų pasirinkimas. Vaikai dėliojo domino, statė bokštą iš kaladėlių, tikslumo reikalaujančiame žaidime – koryje – rankenų pagalba bandė užkelti kamuoliuką į kuo aukštesnę vietą. Užimtas buvo kiekvienas atykęs į šventę.

Aišku, turbūt smagiausia renginio dalis vaikams – putų patranka. Sausas turbūt neliko nei vienas mažasis. 

 

GrimeRena

Populiari pramoga renginyje buvo veidukų blizginimas. „GrimeRena“ kolektyvas puošė vaikus, jų mamas ir tėvelius ne tik blizgučiais ant veido. Norintieji išskirtinio įvaizdžio galėjo pasidaryti spalvotas trumpalaikes tatuiruotes su norimais trafaretais.

Pasiryžę išsipuošti renginio dalyviai kelias dienas nešios atsiminimą iš Mamų Klubo gimtadienio – ant riešo puikuosis voriukas ar gėlytė, ant rankos tupės šuniukas, drugelis ar koks kitas spalvotas ir dailus paveikslėlis.

 

Filmukas iš renginio

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video