Įžiebta Kalėdų žaliaskarė Rokiškyje sužavėjo miestelėnus natūraliu grožiu ir klasikiniais papuošimais (video+foto) (0)

Publikuota: 2022-12-02 Kategorija: Laisvalaikis
 Įžiebta Kalėdų žaliaskarė Rokiškyje sužavėjo miestelėnus natūraliu grožiu ir klasikiniais papuošimais (video+foto)
„Rokiškio Sirena“ / Rokiškėnus sveikino Vyriausiasis Senelis Kalėda

Penktadienio vakarą Rokiškyje, Nepriklausomybės aikštėje įžiebta pagrindinė miesto eglė privertė aiktelėti kai kuriuos rokiškėnus –   žaliaskarė stebino ne modernumu, o skoningais, natūralaus grožio neužgožiančiais papuošimais ir klasikiniu spindesiu.

Ne vienas miestelėnas čia pat fotografavosi šalia žaliai išpuoštos eglės ir neslėpė savo emocijų bei epitetų: nuostabi, ypatinga ir pan.

Visą Nepriklausomybės aikštę papuošė dešimtys mažų eglaičių, renginį nuspalvino lazerių šou, vyko kalėdinė mugė.

 Mažieji rokiškėnai, padedami nykštukų dainomis ir kitais būdais prisikvietė kelyje užstrigusį pagrindinį šventės svečią, Vyriausiasis senelis Kalėda įžiebti eglės atvyko lydimas dviejų gigantiškų meškinų. Startuojant kalėdiniams renginiams rokiškėnus pasveikino  Rokiškio r. savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas. Šventiniai renginiai įvairiose erdvėse tęsis iki pat gruodžio pabaigos.

Penktadienį atidarytas kalėdinis paštas dvaro sargo namelyje. Nykštukai jame jau skaičiavo pirmuosius vaikų laiškus, kurie atskriejo ne tik iš Rokiškio, bet ir Skuodo bei Kaišiadorių. Laiškus seneliui galima rašyti iki gruodžio 23 d.

Pernai prieš Kalėdas buvo gauta 200 laiškų su prašymais Seneliui, kokių dovanų norėtų sulaukti per šventes vaikai rašė iš visos Lietuvos, laiškai atkeliavo ir iš užsienio šalių. Kalėdų pašto darbuotojai išduoda: šiais metais parašę laiškus vaikai sulauks įdomaus Kalėdų senelio atsakymo, jis pasiilgęs bendravimo, todėl papasakos savo nuotykius, ką nuveikė vasarą ir pan.

Rokiškio krašto muziejaus oficinos languose atidaryta vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „Kalėdų atvirukas" dalyvių darbų paroda.

Gruodžio 3 d. 14 val. Tyzenhauzų g. 6. vyks becukrių ledinukų dirbtuvės, prieššventiniu laikotarpiu vyks kitos edukacijos.

 

 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video