Ką reikia žinoti prieš renkantis dienos stovyklą? (0)

Publikuota: 2024-02-22 Kategorija: Laisvalaikis
Ką reikia žinoti prieš renkantis dienos stovyklą?
Asociatyvi nuotr.

Dienos stovykla - tai vieta, kur vaikai gali išmokti naujų įgūdžių, įgyti naujų pomėgių ir susirasti naujų draugų. Tačiau nėra vienos universalios stovyklos, kuri tiktų visiems. Norėdami rasti savo vaikui tinkamą dienos stovyklą, atsižvelkite į šiuos kelis patarimus.

Patarimai, padėsiantys pasirinkti geriausią dienos stovyklą savo vaikui

  • Pažinkite savo vaiką

Pasikalbėkite su vaiku ir susiaurinkite galimybes, atsižvelgdami į jo interesus ir poreikius. Išsiaiškinkite, ko jis nori iš šios patirties, ir kartu sudarykite sąrašą dalykų, kuriuos jis norėtų nuveikti. Galbūt jūsų vaikui patinka tam tikros užsienio kalbos - tokiu atveju puikus pasirinkimas būtų ames.lt dienos stovykla su sustiprinta anglų kalba, kur jūsų vaikas per žaidimus ir kitus įvairius užsiėmimus pildys savo anglų kalbos žodyną. O jei jūsų vaikas mėgsta sportą, bet domisi drama ar menu, paskatinkite jį išeiti iš savo komforto zonos. Tai gali paskatinti naują aistrą.

  • Sužinokite svarbiausią informaciją apie stovyklą ir jos veiklą

Paskambinkite į kiekvieną jus dominančią stovyklą ir pasiteiraukite apie jos įkūrėjų ir darbuotojų  filosofiją, dienotvarkę, užsiėmimus ir kitus jums svarbius dalykus.

  • Tradicinės ar specializuotos stovyklos?

Rinkdamiesi tradicinę ar specializuotą programą, atsižvelkite į šią taisyklę: kuo jaunesnis vaikas, tuo įvairesnė turėtų būti veikla. 7-11 metų amžiaus vaikai puikiai auga tokioje aplinkoje, kur gali išbandyti įvairius dalykus. Kai jų dėmesys išsivysto, jie gali norėti susitelkti ties viena veikla. Jei renkatės specializuotą stovyklą, išsiaiškinkite, kokia intensyvi yra jos programa.

  • Pasidomėkite stovyklos darbuotojais

Sužinokite, kaip atrenkami darbuotojai, kokia jų patirtis ir išsilavinimas. Jei renkatės specializuotą stovyklą - pavyzdžiui su anglų kalba, paklauskite, kokių žinių ir patirties turi specialistai, mokantys to dalyko?

  • Ar stovyklos vieta yra vienas iš svarbiausių aspektų renkantis?

Žinoma, patogu rasti stovyklą netoli savo darbo ar namų, kad būtų sutrumpintas kelionės laikas ir, kad galėtumėte greitai pasiekti savo vaiką nelaimės atveju. Tačiau patogumas neturėtų būti pagrindinis veiksnys. Priimdami sprendimą atsižvelkite į tai, ką stovykla gali pasiūlyti. Jei jūsų vaikas tikrai nori dalyvauti tam tikroje stovykloje, apsvarstykite nuvykimo į ją galimybes.

Užs. nr. 2610.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video