Kaip įtraukti sportbačius į savo stilių? (0)

Publikuota: 2022-03-18 Kategorija: Laisvalaikis
Kaip įtraukti sportbačius į savo stilių?
Asociatyvi nuotr.

Šiais laikais moterys vis dažniau nusprendžia sportinio stiliaus avalynę derinti prie kasdienio įvaizdžio – tokie batai yra itin patogūs, tad su jais gerai galime jaustis visą dieną. Net ir žymiausios kompanijos dabar kuria sportinio stiliaus avalynę, kuri yra ne tik komfortiška, bet ir labai stilinga. Visgi, jei norisi sukurti žavų įvaizdį, reikia gerai pagalvoti, kaip tokius batus priderinti prie savo drabužių – tai Jums padaryti padės žemiau pateikti patarimai.

Žinokite, kada juos avėti

Šis patarimas aktualus tuomet, kai ketinama supriešinti priešingus stilius ir sportbačius avėti prie formalios aprangos. Turėtumėte įsitikinti, ar tokie eksperimentai atitinkamoje aplinkoje iš tiesų yra galimi ir leistini – jei taip, prie formalesnės suknelės drąsiai galite rinktis sportinio stiliaus avalynę. Tiesa, galbūt norėsis rinktis klasikinio stiliaus sportbačius, kurie pernelyg nekristų į akis. Tačiau visais kitais atvejais turėsite kur kas daugiau laisvės stiliaus variacijoms.

Nesistenkite visko kruopščiai suderinti

Bendras derinys neturėtų būti nugludintas iki smulkiausių detalių – geriausia, jei kiekvienas stiliaus elementas galėtų vienas kitą papildyti. Ypač atsargiai reikėtų elgtis su spalvomis ir medžiagomis: jei batai ir apranga bus vienodi, rizikuosite atrodyti šiek tiek keistai. Tiesa, tai negalioja klasika tapusiems atspalviams: jei rinksitės juodus ar baltus sportbačius, juos galėsite priderinti praktiškai prie bet kokių rūbų.

Pasirinkite tinkamas kelnes

Norint labiausiai atskleisti pasirinktų sportbačių grožį, reikėtų atsakingai rinktis kelnių tipą. Pavyzdžiui, tiesaus kirpimo kelnės geriausiai dera su masyviais sportbačiais, o jeigu labiau mėgstate prie kojos prigludusią avalynę, taip pat reikėtų rinktis ir labiau aptemptus džinsus. Tuo tarpu norint sutelkti visą dėmesį būtent į apavus, kelnių galus rekomenduojama atsiraitoti – tuomet visas dėmesys kryps būtent į kojas ir žavią Jūsų avalynę.

Išlaikykite balansą

Kaip ir derinant bet kokius kitus stiliaus elementus, taip ir šiuo atveju turėtumėte pagalvoti, kam atiteks pagrindinis dėmesys. Jei Jūsų apranga yra pakankamai paprasta ir kasdieniška, sportbačiai gali būti neįprasto dizaino: prie džinsų, vienspalvių marškinėlių ir džemperių jie geriausiai atskleis savo žavesį. Tačiau jeigu mėgstate rengtis ryškiai ir spalvotai, iš karto vertėtų pagalvoti apie klasikinio dizaino, vienspalvę sportinę avalynę. Tokius apavus dažnai siūlo kompanija Ecco – iš arčiau su jos asortimentu galite susipažinti paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/brands/e/ecco.

Nepamirškite apie kojines

Nesvarbu, ar tai būtų Nike kedai moterims, ar bet kuriuo kitu prekiniu ženklu pažymėta sportinė avalynė, bendram deriniui daug įtakos turės ir Jūsų pasirinktos kojinės. Žinoma, galima rinktis visiškai nematomus jų modelius, tačiau priklausomai nuo sportbačių tipo, galite išbandyti ir įdomesnius, margesnius jų dizainus, kurie leis sukurti išskirtinį įvaizdį. Tai tikrai nėra būtina, tačiau formuojant garderobą, apie šias detales bet kuriuo atveju reikėtų nepamiršti.

Drąsiai eksperimentuokite

Dabar galima rasti daugybę labai įdomiai atrodančių sportinių batelių, tad būtų apmaudu nepasinaudoti pasirinkimo įvairove ir į savo stilių įtraukti daugiau naujų spalvų ar tekstūrų. Jei nesate griežtos klasikinio stiliaus šalininkės, pabandykite šiek tiek pažaisti su savo įvaizdžiu – gali būti, jog tokiu būdu pavyks atrasti save. Geriausia šiuo atveju pradėti nuo įdomiai atrodančios avalynės paieškų. Ypač rekomenduojame peržvelgti kompanijos Skechers sportinių batų asortimentą. Užsukę į Pigu.lt el. parduotuvę, apie juos galėsite sužinoti daugiau.

Atsižvelgusios į šiuos patarimus, sportbačius galėsite avėti tiek prie kasdienės, tiek prie šventinės ar netgi oficialios aprangos. Atminkite, kad griežtų taisyklių šiuo atveju nėra – svarbiausia, kad pačios būtumėte patenkintos savo atvaizdu veidrodyje.

 

Užs. nr. 1693.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video