Kaip papuošti namus Kalėdoms? (0)

Publikuota: 2021-11-11 Kategorija: Laisvalaikis
Kaip papuošti namus Kalėdoms?
Asociatyvi nuotr.

Kalėdos yra šventė, kurios laukiame visi, tačiau dovanos ir papuošimai daug kainuoja. Štai keletas idėjų, kurios padės jums parnešti namo didžiąsias metų šventes, gerą kalėdinį jausmą, nes juk kartais pakanka paprastumo ir jaukumo namams. Prasidėjus švenčių maratonui, rūpinamės ne tik dovanų paieška, bet ir rūpesčiu, kaip papuošti gražius namus Kalėdoms. Sutvarkytoje ir apgalvotoje aplinkoje laukimas tampa malonesnis, tačiau kasmet vis sunkiau pranokti save. Nekantraujame Jums padėti – šios paprastos, bet veiksmingos idėjos padės išvengti daugybės rūpesčių ir leis greičiau apsispręsti, kaip papuošti namus Kalėdų proga!

Lengviausia šventinę nuotaiką įpūsti į namus su žvakės pagalba

 Aromatingi, ryškūs, skirtingų tonų – komponuokite paveikslą, kurkite kompoziciją, ir namai taps jaukūs. Jeigu mėgstate viską daryti iš anksto, tuomet ir dovanos po egle gali tapti išskirtiniu namų dekoro objektu. Tiesa, dovanas reikėtų supakuoti stilingai, apgalvojant, ar spalvos derės prie interjero. Žinoma, pagrindinis namų akcentas švenčių laukimo laikotarpiu – eglė. Tad, jai siūlome skirti kuo daugiau dėmesio. Originalūs žaisliukai, girliandos – skirkite tam laiko bei fantazijos ir tikrai nesigailėsite. Adventinis vainikas. Šiam rankdarbiui teks skirti šiek tiek laiko, tačiau bent jau turėsite tai, ko kiti – ne, nes ši tradicija Lietuvoje dar nėra plačiai paplitusi. Nereikia laukti Kalėdų, kad galėtumėte šventiškai papuošti stalą ir maistą. Tam tereikia ryškesnių lėkščių, servetėlių, kankorėžių, skulptūrėlių. Dažnas namų puošybai pasirenka įprastą sprendimą – namų puošimas Kalėdoms apsiriboja žėrinčia kalėdine eglute ir vienu kitu akcentu ant šventinio stalo. Tačiau jei norite sukurti efektingą namų dekorą, tikslinga sukurti harmoningą koncepciją, sujungsiančią visas namų erdves ir jose esančius elementus.

Eglutė neabejotinai yra Kalėdų švenčių kertinis akmuo, be jos sunku įsivaizduoti namus

Ant jos šakų galima pritūpti įvairiausių žaislų: senovinių, unikalių, šiuolaikiškų masinės gamybos ar rankų darbo. Tačiau, kad ir kiek žaislų pritvirtintumėte, lemputė eglei suteiks tikrą efektą! Nors dažniausiai pasirenkamos baltos arba geltonos spalvos lempos, asortimente galite rasti ir spalvotų lempų. Jei žaislai yra vienos ar kelių spalvų, prie jų verta derinti vainiko spalvą, kad išlaikytumėte nuoseklumą ir vientisumą. Jei turite vaikų, ant eglutės galite pastatyti žaismingas girliandas su vienaragiais, triušiais, angelais, širdelėmis ir kt. Jei norite sukurti nepriekaištingą kaimišką stilių, natūralaus medžio vainikas atrodo puikiai, tiek gražiai, tiek elegantiškai. Daugiau įdomių ir naudingų skaitinių rasite manobustas.net ir manomenas.lt

 

Užs. nr. 1528.

Dalintis naujiena

Sponsored Video