Kaip sekti madą ir atrasti savąjį stilių? (0)

Publikuota: 2021-11-11 Kategorija: Laisvalaikis
Kaip sekti madą ir atrasti savąjį stilių?
Asociatyvi nuotr.

Gaukite tai, kas jums patinka, užsiimdami tuo bent 5 minutes. Atrodo neįtikėtina ir nesuvokiama? Atrodo, kad tai 5 minutės – labai retai užtektinas laiko tarpas. Pavyzdžiui, palaukite 5 minutes traukinio arba pašildykite picą per 5 minutes. Arba pabusti per 5 minutes. Įsitikinimui užtrunka tik 5 minučių, nieko nežadame, bet aktyviai dalyvaujame darbo procese. Pabandykite bent 5 minutes per dieną skirti madai ir jūsų gyvenimas pasikeis.Nuo ko pradėti savo stiliaus paieškas, jei norisi, kad jis būtų stilingas ir tinkamas?

Teoriškai tendencijos skirstomos į ilgalaikes, vidutines ir trumpalaikes. Pradėkite domėtis ilgalaikėmis tendencijomis. Jų gyvavimo ciklas yra dešimtmečiai ar net ilgesnis. Jie nustato pagrindinius modelio ir medžiagų vektorius. Pavyzdžiui, jau daugiau nei penkerius metus kalbame apie drabužių patogumą – tai žemakulniai batai su gana laisvais kontūrais. Šiuo metu ekologiškos ir natūralios medžiagos yra gero spalvinio atspalvio požymis, tuo tarpu beveik visose išsivysčiusiose šalyse natūralus kailis – prasto spalvos tono ženklas. Tad pagalvokite, ar tikrai jums reikia naujo kailinio, ar ne geriau būtų išleisti tiek pinigų garderobo kapsulei? Išnagrinėjus ilgalaikes tendencijas, galima pereiti prie trumpalaikių. Tarkime, kuo skiriasi šio sezono daiktai nuo praėjusiojo? Į kokias detales, spalvas ir niuansus pirmiausia patartina atkreipti dėmesį? Galima stebėti autoritetingą mados portalą, skaityti stilistų įrašus tinklaraščiuose, socialiniuose portaluose. Arba – pasidairyti po pirminius šaltinius.

Atlikę internetinės paieškos testą, nustatykite savo grafinį ir spalvų tipą. Jei tai sunku, susitarkite su stilistu. Pastaba - spalvos tipas nustatomas asmeninės konsultacijos metu. Daugelis stilistų tokias konsultacijas teikia internetu, tačiau atkreipkite dėmesį, kad net ir užsisakę drabužius internetu nepamatysite absoliučiai tikslios suknelės ar viršutinės dalies spalvos, kurią gausite. Filtrai, makiažas, retušavimas, nuotraukų manipuliavimas – visa tai iškraipo rezultatą.

Peržiūrėjote keletą prabangių serijų, nustatėte vystymosi vektorių ir prisiminėte madingiausias detales? Dabar pažvelkite į savo mėgstamo prekės ženklo internetinę parduotuvę

 Ar dizaineriai ką nors gavo iš naujausių serijų ekrano? Visada atkreipkite dėmesį į modelius, detales, medžiagas ir pan. Tik tada jus turi dominti spalva. Pavyzdžiui, jei turite Max Mara permatomų rankovių marškinius ir kelnes su siūlėmis ties juosmeniu, šifono rankoves ir panašias kelnes galite rasti kitų prekių ženklų kolekcijose. Žinoma, modelis ir medžiagos sudėtis skirsis. Tačiau svarbu išmokti atpažinti modelius ir detales, perimtas iš mados diktatorių. Daugiau įdomių ir naudingų skaitinių rasite mada123.lt ir manomenas.lt.

 

Užs. nr. 1530.

Dalintis naujiena

Sponsored Video