Kalėdų pasaka „Pumpurėlyje“ (video+foto) (0)

Publikuota: 2023-12-09 Kategorija: Laisvalaikis
Kalėdų pasaka „Pumpurėlyje“ (video+foto)
Asmeninio archyvo nuotr. / Rokiškį papuošė dar viena Kalėdų erdvė.

Artėjant Kalėdoms puošiasi ne tik eglutės privačių namų kiemuose. Nuostabią pasaką savo auklėtiniams sukūrė Rokiškio lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ bendruomenė. Nors, pamačiusi darbo rezultatus nusprendė, kad jais pasidalinti norėtų su visais rokiškėnais.

L/d „Pumpurėlis“ teritorija sužibo įvairiausiomis spalvomis.

Ugdymo įstaigos pedagogė Daiva Keliačienė juokėsi, kad rezultatas pranoko lūkesčius, o sužibusį darželį pamatyti turėtų visi miesto vaikai ir tėveliai, ne tik įstaigos ugdytiniai.

„Tikrai labai džiaugiamės tuo, ką sukūrėme. Net gaila, kad kažkada reikės visa tai išardyti ir supakuoti. Bet iki to dar daug laiko, tad kviečiame visus, dideliu ir mažus, linksmus ir išdykusius, su nekantrumu laukiančius Kalėdų ir tikinčius jų stebuklais – pajusti artėjančių švenčių dvasią, pasivaikščioti vaikų rankytėmis papuoštų eglučių alėja, apsilankyti Kalėdų rezidencijoje, pasinaudoti joje veikiančiu Kalėdiniu paštu ir pasidaryti jaukių šeimos nuotraukų. Pajausti, kad Kalėdos mažais žingsneliais jau keliauja pas mus“, – pasimėgauti dar viena išpuošta Rokiškio erdve kvietė pedagogė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video