Keramikos darbų paroda bibliotekoje (foto) (0)

Publikuota: 2023-05-29 Kategorija: Laisvalaikis
Keramikos darbų paroda bibliotekoje (foto)
Organizatorių nuotr. / Keramikos darbų paroda

Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje eksponuojama keramikos darbų paroda  „Povandeninio pasaulio paslaptys“.

Parodoje Rokiškio lopšelio – darželio „Pumpurėlis“ vaikų grupių „Gandriukai“, „Bitutės“, „Šiaudinukai“ darbai iš molio. Meno studijos „Molio pasaka“ neformaliojo ugdymo mokytojas Vytautas Daščioras  pristatydamas parodą pasakojo, kad studijoje vaikams patinka raminantis ir malonus darbus su moliu, o lipdymo procesas – minkyti, lipdyti, gadinti ir vėl iš naujo kurti suteikia daug gražių  ir džiaugsmingų akimirkų. Užsiėmimų metu 4 – 5 m. amžiaus vaikai susipažįsta su molio plastinėmis savybėmis, mokosi išploti, kočioti, pjauti, dekoruoti lipdinius, išryškinti ornamentiką, pabrėžti faktūrų grožį.

Kūrybai idėjų semiasi iš gamtos, kuri yra neišsemiamas įkvėpimo šaltinis. Mokytojas  bendrai kūrybai ir  įsitraukimui į ugdymo (si) veiklas, ieškant nestandartinių, kūrybiškų būdų, supažindina vaikus su gamtos stichijomis: Vandeniu, Oru, Žeme ir Ugnim.  Šių metų tema – Vanduo. Jaunieji kūrėjai domėjosi šia stichija, aiškinosi kaip ji veikia mūsų žemę ir atliko kūrybinius darbus. Parodoje „Povandeninio pasaulio paslaptys“ vandens gyvūnai: įvairios žuvys, jūros žvaigždės, sraigės, prie vandens telkinių gyvenantys keisčiausi vabalai ir vabaliukai.

Paroda veiks iki birželio 30 d. Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekoje vaikų ir jaunimo skyriuje (Taikos g. 19). Kviečiame aplankyti.

 

Vyresn. bibliotekininkė edukacijai Nadiežda Ivanova

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video