Kodėl apyrankės iš akmenukų yra tokios populiarios? (0)

Publikuota: 2021-11-25 Kategorija: Laisvalaikis
Kodėl apyrankės iš akmenukų yra tokios populiarios?
Asociatyvi nuotr.

Vis dažniau pastebima, kad papuošalų asortimentuose didelė dalis prekių yra apyrankės iš akmenukų. Kartais joms nublanksta net tokių brangių metalų kaip sidabro ar aukso gaminiai. Kodėl taip yra? Kokios priežastys šias apyrankes padaro tokias išskirtines ir patrauklias vartotojui?

Tai - puikiai atrodanti stiliaus detalė

Pirmas, nenuginčijamas argumentas - apyrankės iš akmenukų yra unikaliai atrodantis aksesuaras, kuris puikiai dera su įvairių stilių rūbais. Nors dėl skonio nesiginčijama ir tikrai yra taip, kad kažkam tokie akmenukai nėra dailūs, jų pasirinkimo gausa daugelį nustelbia. Paprasčiausiai akiai mielą kristalą išsirinkti gali kiekvienas - rasite ir švelniai rausvų, permatomų, ir tamsaus atspalvio akmenukų. Juos galima maišyti, žaisti su spalvų pasirinkimais ir susikurti savo unikalų aksesuarą. Smagu, kad tokį papuošalą įmanoma priderinti tiek prie labiau kasdienio, tiek prie oficialaus stiliaus. Toks apyrankių iš akmenukų universalumas yra vertinamas visų pirkėjų, kurie ieško praktiško, bet gražaus aksesuaro. 

Dauguma žmonių tiki jų gydomosiomis savybėmis

Kitas svarbus kriterijus, renkantis apyrankes, daugumai yra jų unikalumas. Čia nekalbama apie jų grožį ir stilistiką, o veikiau apie tai, ką ypatingo ši prekė gali pasiūlyti. Ilgą laiką tikima, kad šie akmenukai arba, kitaip tariant, kristalai, turi gydomųjų ir spiritualinių savybių. Kiekviena akmenukų rūšis pasižymi skirtingomis savybėmis. Tarkime, ametistas, kuris daugumą žavi savo švelnia violetine spalva, yra laikomas vidinės ramybės akmenuku. Sakoma, kad tokio akmenuko turėjimas padeda kasdienėse situacijose lengviau priimti sprendimus bei suprasti savo jausmus. Gydymas gali būti ne tik moralinis - pavyzdžiui, papuošalai iš kraujo akmens neretai perkami tuomet, kai norima sustiprinti savo imuninę sistemą. Tai paaiškina tokių apyrankių populiarumą - kiekvienas žmogus gali išsirinkti sau artimą akmenuką, kuris yra ne tik unikaliai atrodantis, bet ir galimai turintis energetinių savybių.

Apyrankės iš akmenukų neretai yra ilgaamžės

Kadangi išsiaiškinome, jog apyrankės iš akmenukų yra puikus pasirinkimas ir dėl estetikos, ir dėl savo magiškumo, kyla klausimas - ar yra kažkas daugiau, ką reikėtų žinoti? Iš tiesų kita šių aksesuarų pirkimo bumo priežastis yra paprasta - toks aksesuaras yra ilgaamžis. Dažniausia bėda būna silpna grandinėlė ar virvutė, laikanti akmenukus. Šiaip tai toks papuošalas, kuriuo dabintis galima ilgą laiką. Be to, jo kainos ir kokybės santykis žavi ne vieną. Pirkdami tokius blizgius metalus kaip sidabrą neretai susiduriame su problema - jį reikia gana dažnai valyti tam, kad nerūdytų. Taip pat sidabrinius papuošalus baisu pamesti - juk už juos neretai sumokame tikrai nemažus pinigus. 

Platų apyrankių bei kitų papuošalų asortimentą galite rasti užsukę internetu Mazojiindija.lt. Čia rasite papuošalų su karoliukais, kristalais, kriauklėmis bei didelį žalvarinių papuošalų pasirinkimą vienoje vietoje.

 

Užs. nr. 1562.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video