Kodėl svarbu turėti kokybišką kėdę? (0)

Publikuota: 2022-01-11 Kategorija: Laisvalaikis
Kodėl svarbu turėti kokybišką kėdę?
Asociatyvi nuotr.

Jeigu biure nėra kokybiškų, patvarių ir patogių kėdžių, toks biuras praranda gerą vardą. Nes pagarbos verto biuro kėdės privalo būti tokios, kad ant jų sėdintiems darbuotojams kuo ilgesnį laiką nesmilktų nugara ir jie jaustųsi kuo patogiau. Taip pat nepakenktų ir išvaizdus šių kėdžių dizainas, suteikiantis ofisui solidų stilių, nes nuo jo priklauso pats ofiso įvaizdis.

Į ką vertėtų atkreipti dėmesį, perkant biuro kėdes?

Labiausiai tiktų tos kėdės, kurių aukštį būtų galima pareguliuoti ir pritaikyti prie biuro darbuotojo ūgio. Biuro kėdžių pasiūloje yra pačių įvairiausių rūšių kėdžių, todėl pravartu išsirinkti pačias patogiausias, kad tiktų konkrečios paskirties darbuotojams. Pavyzdžiui, vieni darbuojasi kompiuteriu, kitiems tenka dirbti su įvairiais dokumentais, brėžiniais ir pan. Taip pat yra ir biuro kėdžių, skirtų vaikams. Renkantis tokias itin reikia būti atidiems, nes jaunam organizmui reikalingos išskirtinai patogios kėdės, kad sėdėjimas ant jų nepakenktų tolesniam jauno organizmo vystymuisi, palaikytų taisyklingą kūno laikyseną.

Kokios biuro kėdės yra laikomos geromis?

Gera biuro kėde yra laikoma ta, kuri pasižymi stabilumu, patvarumu, netrukdo ant jos sėdinčiam laisvai judėti ir tuo pačiu garantuoja jam patogų sėdėjimą. Itin patogia yra laikoma ta kėdė, kurios porankių aukštis ir kampas yra reguliuojamas. Tokios kėdės ir atlošo aukštis prireikus būna keičiamas, tai garantuoja, jog darbuotojo nugara prie jo bus tinkamai prigludusi. Yra net tokių kėdžių, kurioms reguliuojamos ir galvos atramos. Jei biuras būna aprūpintas tokiomis patogiomis kėdėmis, tai parodo, jog biuro savininkas tikrai myli savo darbuotojus ir nuoširdžiai rūpinasi jų gerove.

Kas dar padeda biuro darbuotojams išvengti nugaros skausmo?

Jei kėdės atlošas bus pagamintas iš patvarių ir tvirtų medžiagų ir bus įtaisytas darbuotojui patogioje vietoje, jis tikrai garantuos patogų atsirėmimą ir apsaugos stuburą nuo iškrypimo, net jei darbuotojas ant šios kėdės sėdėdamas praleis visą aštuonių valandų trukmės darbo dieną. Todėl renkantis biurui kėdę būtina atsižvelgti į tai, kad ji būtų suprojektuota taip, jog tikrai darbuotojui padėtų išvengti įkyraus nugaros skausmo.

 

Užs. nr. 1607.

 

 

Dalintis naujiena

Sponsored Video