Kodėl šventėms verta nuomotis pripučiamą batutą? (0)

Publikuota: 2022-06-25 Kategorija: Laisvalaikis
Kodėl šventėms verta nuomotis pripučiamą batutą?
Rokiškio Sirena nuotr. / Batutas Super Mario

Atėjus šiltiems orams prasideda ir šeimų lauko švenčių džiaugsmai. Vis daugiau rokiškėnų vaikų šventėms renkasi puikią pramogą - pripučiamus batutus

Kartą pabandę tėveliai dažniausiai nuomoja batutą ir kitais metais, mat ši pramoga gera ne tik vaikams - tėveliai visada žino kur atras savo mažuosius išdykėlius ir gali ramiau atsipūsti, nes šventės centru ir tampa būtent batutas.

 Jurga, jau dešimtus metus siūlanti šią paslaugą Rokiškio ir kaimyninių rajonų gyventojams sako, kad pats pikas, kaip taisyklė, būna liepos mėnuo. Tada dažnai būna ir taip, jog visi batutai būna rezervuoti beveik visiems savatgaliams, todėl planuojantys šventę liepos mėnesį turėtų suskubti ir batutą rezervuoti iš anksto.

Batutai tinkamiausi vaikams iki 12-13 metų. Šiuo metu galima rinktis iš trijų spalvingų modelių, šiek tiek besiskiriančių savo dydžiu ir nusileidimo takų išdėstymu. 

Mažiesiems labiausiai tinkamas ir populiariausias yra batutas Super Mario, turintis didelę žaidimų aikštelę, na o pats ekstremaliausias ir didžiausias- batutas su Tomo ir Džerio personažais.

Batuto nuomos kaina su pristatymu yra 150 eurų parai.

Daugiau informacijos rasite paspaudę ant šios nuorodos:

 https://www.facebook.com/batutairokiskyje/

Batutų rezervazija telefonu +370 677 09366

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video