Ledo arenoje – „lediniai“ žaidimai (0)

Publikuota: 2023-11-20 Kategorija: Laisvalaikis
Ledo arenoje – „lediniai“ žaidimai
Rokiškio Sirena nuotr. / V. Valotka kviečia išbandyti kerlingą iš aisštoką.

Rokiškio ledo arena tapo atvira visiems: nuo praėjusio savaitgalio čia ne tik treniruojasi ar rungiasi ledo ritulininkai, organizuojami masiniai gyventojų čiuožimai, bet ir žaidžiamas aisštokas (bavariškas akmenslydis). O visai netrukus rokiškėnai bus artimiau supažindinti su kerlingu.

Rokiškio aisštoko sporto klubo vadovas Vaidas Valotka kviečia išbandyti rokiškėnų po truputį atrandamomis sporto šakomis: bavarišką akmenslydį įvaldyti galima jau šį šeštadienį nuo 19 val. arba sekmadienį nuo 11 val., tuo tarpu nuo gruodžio mėn. ledo aikštelėje vyks ir kerlingo mokymai.

Anot jo, tai – komandiniai žaidimai, tad ieškant aktyvesnės veiklos, puikiai tinka šeimos šventėms ar draugų susibūrimams paįvairinti. Tiesa, norintieji pirmiausia turėtų susisiekti su V. Valotka ir susiderinti tinkamą laiką, kad vienu metu nesusitiktų kelios skirtingos grupės: +370 609 57710.

„Noriu parodyti, kad ant ledo galima žaisti ne tik ledo ritulį. Ir, kad krepšinis nėra vienintelė sporto šaka pasaulyje“, – šmaikštavo V. Valotka paklaustas, kodėl užsiima mažai Rokiškyje žinomų sporto šakų populiarinimu.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video