Miegamojo kambario interjero tendencijos 2022 (0)

Publikuota: 2022-02-24 Kategorija: Laisvalaikis
Miegamojo kambario interjero tendencijos 2022
Asociatyvi nuotr.

Planuojantiems atnaujinti miegamojo kambario interjerą įvairiais akcentais, dekoro elementais ar turint planų įsigyti naują lovą, perdažyti sienas, siekiant kur kas ryškesnių pokyčių, interjero dizaineriai siūlo atkreipti dėmesį į šių metų tendencijas. Interjero tendencijos padeda sukurti šiuolaikiškus, stilingus namus, į kuriuos norisi sugrįžti. Kadangi miegamajame kambaryje yra praleidžiama nemaža dalis kasdienio poilsio laiko, į šią namų dalį specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį ir atnaujinant esamą interjerą, pritaikyti sau artimiausias tendencingas idėjas.

Siekiant didesnio kambario interjero atsinaujinimo, ne paslaptis, jog išlaidų taip pat reikės daugiau. Apsilankę tinklapyje galite rasti visą reikiamą informaciją apie galimus banko finansavimo tipus, palūkanų normą. Įprastai brangiau kainuojančių pirkinių bei paslaugų įsigijimą finansuoja vartojimo paskolos, kreditai, o kokio dydžio finansavimas gali būti pritaikytas būtent jums, sužinosite pasinaudoję preliminaria paskolos skaičiuokle ar bendraudami su finansavimo bendrovės konsultantais.

Stilingiausios – medžio masyvo lovos

Jeigu ieškote miegamojo kambariui lovos, šiais metais tendencijų viršūnėje – stilingo medžio masyvo dvigulės lovos, kurios ne poilsio metu yra puošiamos įvairiomis dekoratyvinėmis pagalvėlėmis. 2022 metais viena populiariausių spalvų, vyraujančių tiek aprangoje, tiek namų dekoravimo sprendimuose – violetinė, tad jeigu norite kambarį paversti itin šiuolaikišku, interjero specialistai rekomenduoja rinktis šviesių, pastelinių spalvų lovos užtiesalus, kurie puošiami violetinės spalvos dekoratyvinėmis pagalvėlėmis.

Prabangos mėgėjai neprašaus, jeigu rinksis lovą su baldakimu ar galvūgaliu. Šiuos patariama rinktis pilkos, smėlio spalvų, kadangi juos lengva derinti prie ryškesnių miegamojo kambario akcentų, pavyzdžiui toršero, kuris yra dar viena 2022-ų metų tendencija.

Toršerai dažnu atveju įvardijami kaip akcentai, apjungiantys bendrą miegamojo kambarį ir jo stilių. Tiek fizinėse, tiek elektroninėse parduotuvėse galima rasti pačių įvairiausių spalvų toršerų, todėl konsultuodamiesi su interjero dizaineriais, be jokios abejonės atrasite tinkamiausią sprendimų jūsų miegamajam.

Kambario akcentai

Jeigu miegamajame kambaryje neplanuojate didesnių pokyčių, tačiau bendrą vaizdą siekiate atnaujinti, specialistai pataria atkreipti dėmesį į veidrodžius. Šiais metais stilingais miegamaisiais kambariais įvardijami tie, kuriuose veidrodžiai įmontuoti į stumdomų durų spintas. Taip kambario erdvė vizualiai padidėja, nėra užimama papildomos vietos. Toks veidrodžių montavimo būdas taip pat yra ypač patogus stileivoms: ieškant, ko apsirengti, apsivilktą rūbų derinį galima iškart matyti čia pat esančiame veidrodyje.

Visgi, jeigu įmontuotų veidrodžių stumdomų durų spintose sprendimas nėra jums priimtinas, patariama rinktis pakabinamus ar prie sienos klijuojamus/montuojamus veidrodžius. Šio elemento tikslas – neužimti papildomos kambario erdvės, tačiau svarbu įsitikinti, kad veidrodis bus įmontuotas sėkmingai ir neturės tikimybės nukristi bei sudužti.

Kambariui unikalumo taip pat gali suteikti tokios detalės kaip gėlės stilinguose vazonuose. Jeigu anksčiau įsigydami kambarines gėles, jas palikdavote augti ne itin patvariame rudos ar juodos spalvų vazone, rekomenduojama įsigyti stilingesnius, įvairių formų, spalvų vazonus, į kuriuos gėles galite dėti su tuo pačiu vazonu, kuriame gėlės yra pasodintos. Stilingi vazonai  yra neatsiejamas šiuolaikiško kambario akcentas, tampantis modernia detale, prie kurio formos ar spalvų galima derinti kitus kambario dekoro elementu, pavyzdžiui, lempas, žvakides, nuotraukų rėmelius. Vienos stilistikos elementų visuma suteiks vientisumo bendrai miegamojo kambario erdvei.

Taigi, pasiplanavus galimą skirti biudžetą, atnaujinti miegamojo kambarį ir paversti jį aktualiu šių metų interjero tendencijoms, įmanoma tiek minimaliai, tiek norint didesnių pokyčių. Nepamirškite, jog patogumas, laisvas judėjimas kambaryje ir „daugiau yra mažiau“ posakis visuomet pasiteisina, o vadovaujantis rekomendacijomis, miegamojo kambarį galite paversti ne tik stilingu, bet ir itin komfortišku poilsiui.

Užs. nr. 1662.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video