Nišiniai kvepalai: kuo jie ypatingi? (0)

Publikuota: 2022-03-18 Kategorija: Laisvalaikis
Nišiniai kvepalai: kuo jie ypatingi?
Asociatyvi nuotr.

Neabejotinai kiekvienas žmogus turi mėgstamą kvapą, kuris pakylėja, įkvepia, sukelia malonius prisiminimus, leidžia mintimis nusikelti į malonią akimirką... Arba turi tokį mylimą kvapą, kuris didina pasitikėjimą savimi, pakelia nuotaiką ar tiesiog džiugina gero aromato dvelksmu. Koks tai kvapas? Visiems skirtingas: vieniems skanių vaisių kokteilio, kitiems – mėgstamų gėlių kompozicijos, tretiems – netradicinių prieskonių. Unikaliam kvapui išgauti gali būti naudojami skirtingi ingredientai, skirtingos natų grupės.

Atrodytų, jog visi kvepalai išgaunami tokiu pat gamybos būdu, naudojant panašius ingredientus, tad juos rinktis reikėtų tik pagal tai, ar jų kvapas patinka, ar ne. Tačiau tokia nuomonė klaidinga. Šiuo metu jaučiama gana didelė atskirtis tarp iki šiol itin populiarių dizainerių kvepalų ir vis labiau vertinamų nišinių kvepalų. Kuo jie skiriasi ir ką geriausia rinktis?

Kas yra nišiniai kvepalai?

Dauguma kvepalų, parduodamų specializuotose kosmetikos parduotuvėse ar prekybos centruose, yra priskiriami dizainerių kvepalų kategorijai. Tokie kvepalai vadinami garsių dizainerių vardais ar žinomų mados namų pavadinimais. Tuo tarpu profesionalių parfumerių namai specializuojasi tik kvepalų gamyboje. Jų kurtus gaminius galima įsigyti tik aukščiausios klasės kvepalų parduotuvėse. Šiuo metu tarp populiariausių nišinių kvepalų – „Amouage“, „Initio“, „BDK Parfums“. Tarp jų ir daugybės kitų galima rinktis interneto parduotuvėje Ziuzi.lt. Tad trumpai pristatant dizainerių ir nišinius kvepalus, esminis skirtumas – dizaineriai rinkai gamina daugybę gaminių, tokių kaip drabužiai, laikrodžiai, piniginės ar kt. ir kvepalai tėra priedas prie gausaus jų asortimento. O parfumerijos meistrai, kuriantys nišinius kvepalus, visą savo dėmesį skiria kvapams ir niekam kitam.

Kodėl bent kartą verta įsigyti nišinius kvepalus?

Vis dar yra manančių, kad vienintelis skirtumas tarp dizainerių kvepalų ir nišinių kvepalų – kaina. Jų teigimu, dizainerių kvepalų ir nišinių kvepalų aromatas neturi didelio skirtumo. Tačiau parfumerijos ekspertai su tuo visiškai nesutinka. Jie teigia, kad nišiniai kvepalai – pranašesni. Kuo?

Intensyvumas. Nišiniai kvepalai vertinami dėl išskirtinės galimybės pasirinkti labai intensyvius kvepalus, kurių aromato dvelksmas išlieka labai ilgai. Kartais – net ir po skalbimo. Tačiau panorėjus galima rinktis ir silpnos koncentracijos nišinius kvepalus.

Išskirtinumas. Dizaineriai kvepalus kuria masėms ir jų tikslas yra sukurti tokius kvepalus, kurie įtiktų kuo daugiau žmonių. O nišiniai kvepalai kuriami asmenybėms, siekiančioms išsiskirti ir pabrėžti savo unikalų charakterį. Nišiniai kvepalai skirti tiems, kurie ieško ko nors unikalaus. Tiems, kurie nenori gatvėje, darbe ar vakarėlyje sutikti dar kelių žmonių, pasikvėpinusių tais pačiais populiaraus dizainerio kvepalais.

Kokybė. Nišiniams kvepalams naudojami ingredientai yra kruopščiai atrenkami ir derinami. Kartais tie deriniai stebinantys, tačiau nepaliekantys abejingų. Nereikėtų stebėtis, kad nišinių kvepalų kaina didesnė, nei dizainerių kvepalų. Kainą nulemia kokybiškų natūralių ingredientų naudojimas nišinių kvepalų gamybai.

Individualumas. Nišiniai kvepalai suteikia galimybę apdovanoti save neįprastu ir individualiu kvapu. Kuriant tokius kvepalus labai daug dėmesio yra skiriama detalėms, komponentams ir jų tarpusavio dermei. Suteikite sau privilegiją būti individualia asmenybe ir patraukliu žmogumi, žavinčiu aplinkinius maloniu aromatu.

Maloniems ir kokybiškiems kvapams neabejingi žmonės visuomet sako, kad negalima praleisti tokios progos ir būtina bent kartą gyvenime pamaloninti save gerais nišiniais kvepalais. Anksčiau dizainerių sukurti kvepalai buvo lengvai prieinami bet kurioje parduotuvėje, o nišinius kvepalus atrasti buvo sunkiau. Dabar situacija pasikeitė – nišiniai kvepalai lengvai ir greitai pasiekiami specializuotose elektroninėse parduotuvėse. Viena sparčiai populiarėjančių parduotuvių – Ziuzi. Klientų meilę ši parduotuvė pelnė dėl siūlomų kokybiškų ir originalių kvepalų, skirtų tiek kasdienai, tiek ypatingai progai. Taip pat čia labai gausus kvapų asortimentas: nuo saldžių, gaivių iki sunkių ir rytietiškų kvapų. Ir visa tai už patraukliausią kainą rinkoje. Tad įsigykite, išbandykite ir neabejotinai atsidursite nišinių kvepalų mylėtojų gretose. Nišiniai kvepalai palankumą ir meilę pelno labai greitai!

Plačiau: https://www.ziuzi.lt/kvepalai

Užs. nr. 1692.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video