Nuo mažų dienų pratina prie sporto ir supažindina su mankštos nauda (foto+video) (0)

Publikuota: 2024-05-15 Kategorija: Laisvalaikis
Nuo mažų dienų pratina prie sporto ir supažindina su mankštos nauda (foto+video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Sportuoti L. Šepkos parke mažieji rokiškėnai buvo kviečiami jau 6 kartą.

Liongino Šepkos parke trečiadienio rytą skambėjo muzika ir vaikų juokas. Jau šeštą pavasarį Rokiškio rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų vyriausieji rinkosi sportuoti į smagią „Mankštos fiestą“.

Gausiai suburia

Viena iš mankštos organizatorių, lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ vyr. judesio korekcijos specialistė Neringa Mikšėnienė pasakojo, kad tradicija tapęs renginys visada suburia didžiąją dalį rajono ikimokyklinukų.

„Šventę kasmet organizuojame „Pumpurėlio“ ir „Varpelio“ judesio korekcijos specialistės. Niekam šio darbo neatiduodame (juokiasi – aut. past.). Tiesiog norime, kad vaikai judėtų, kad nuo mažų dienų sportuotų, žinotų ir suprastų sporto bei aktyvaus laiko leidimo naudą. Taip, tai yra ir dalis mūsų darbo, bet gal didesnė dalis yra to noro vaikus kažkur pakviesti, įtraukti į bendrą veiklą. Ir tikrai labai džiaugiamės, kad jau šeštus metus iš eilės į parką gausiai susiburia sportą mylinčių vaikų ir auklėtojų. Šiemet mankštinosi net 8-ių skirtingų įstaigų vaikai“, – džiaugėsi organizatorė.   

Šoka kartu

Šiemet kartu pasimankštinti atvažiavo vaikai iš rajono: Juodupės, Obelių, Kamajų ir Pandėlio, o rokiškėnai iš „Varpelio“, „Pumpurėlio“, „Ąžuoliuko“ ir „Nykštuko“ L. Šepkos parką pasiekė pėstute.

Parko centre susibūrę darželinukai savo draugams turėjo pristatyti pačių sukurtą šokį ir pakviesti kartu jį atlikti. Šokio trukmė – iki 3 min.

Pasak N. Mikšėnienės, šį kartą „Mankštos fiestą“ buvo sugalvota paįvairinti į šokį „įpinant“ kamuolius, visgi, tai nebuvo privaloma.

Pašnekovė priminė, kad pernai jubiliejinė – 5-oji „Mankštos fiesta“ buvo minima balandžio 25 d., nes kaip tik tądien „Sveika ir aktyvi“ mokykla minėjo 30-metį: „Pernai „Mankštos fiesta“ vyko visos šalies mastu ir sportavo visi darželinukai. Šiais metais nebesirišom prie jokios datos ar renginio. Po gegužės 20-osios darželiuose jau prasideda išleistuvės, šventės ir nebėra laiko, tad šiemet žiūrėjom, kada yra patogiau mums ir vaikams“.

Kiek daugiau nei pusė valandos trukusi mankšta baigėsi bendru šokiu, o visi dalyviai jėgoms atgauti, buvo pavaišinti mažomis, saldžiomis dovanėlėmis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video