Populiaraus muzikinio projekto scenoje išvysime pusseseres iš Rokiškio (0)

Publikuota: 2024-02-13 Kategorija: Laisvalaikis
Populiaraus muzikinio projekto scenoje išvysime pusseseres iš Rokiškio
Rokiškio Sirena nuotr. / Pusseserių duetas muzikinėmis melodijomis jau ne vienerius metus puošia Rokiškio renginius. Dabar laimę išbandys muzikinio televizijos projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ scenoje.

Sekmadienį muzikinio televizijos projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ scenoje pasirodė aksominėmis melodijomis žavinčios pusseserės iš Rokiškio: Vilija Radvilė bei Kornelija.

Aklųjų perklausų metu muzikantės atliko dainą „Sninga“, o jomis susižavėjo du iš keturių projekto mokytojų: pasaulinio garso operos solistė Nomeda Kazlaus ir atlikėja, dainų autorė Gabrielė Vilkickytė. Būtent ją savo mokytoja ir pasirinko pusseserių iš Rokiškio duetas.

Dar iki pasirodymo scenoje, V. Radvilė šį pasirodymą ir dalyvavimą televiziniame projekte pavadino vienu iš gyvenimo nuotykių.

„Vasarą atšventusi savo apvalutį jubiliejų, pasižadėjau švęsti visus metus: eiti ten, kur nebuvusi, keliauti, skanauti, džiūgauti, dalintis, išbandyti naujus potyrius, priimti ir apkabinti gyvenimą dar ir dar. Kaip viename iš nuotykių seksis pamatyti galėsite ir jūs jau šį sekmadienį 19.30 per LNK. Nieko nuspėjamo neįvyko net ir čia (juokiasi – aut. past.): be staigmenų, iššūkių ir siurprizų neapsieita ir šį kartą. Ką gi... Tai tik patvirtina, kad einu savu siauru, vingiuotu, nepatogiu, bet spalvingu keleliu“, – savo draugams socialiniame tinkle Facebook V. Radvilė pranešė dalyvausianti projekte.   

Tuo tarpu „Lietuvos balsas. Kartos“ kūrėjams muzikantės kol kas prisistatė dar trumpiau: Vilija ir Kornelija yra pusseserės, kurios nuo vaikystės kartu leisdavo vasaros dienas ir visas šeimos šventes. Dabar atėjo metas kartu nerti į dar vieną gyvenimo nuotykį, kuris vadinasi „Lietuvos Balsas. Kartos“.

Į antrą etapą patekęs moterų duetas toliau, kartu su mokytoja G. Vilkickyte, dalyvaus antrajame projekto ture „Dvikovos“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video