Pristatyta nauja pramoga – žaidimas GOLFink, kurį galės išbandyti kiekvienas rokiškėnas (foto) (0)

Publikuota: 2022-07-23 Kategorija: Laisvalaikis
Pristatyta nauja pramoga – žaidimas GOLFink, kurį galės išbandyti kiekvienas rokiškėnas (foto)
Rokiškio Sirena koliažas / Su žaidimo subtilybėmis supažindino Aurelijus Daškevičius iš Kauno

Rokiškyje jau galima išbandyti dar vieną naują žaidimą. Tai - nauja ir populiarėjanti golfo kryptis GOLFink. Šalia Rokiškio krašto muziejaus (arba kitaip – Rokiškio dvaro) įrengta speciali šiam žaidimui skirta aikštelė. Liepos 22 d. dvaro parke vyko šios naujos vasaros pramogos pristatymas.

Apie žaidimo subtilybes – iš įmonės atstovo

Apie tai, kokių yra golfo lazdų, kaip reikia stovėti, prieš mušant kamuoliuką, kokios yra šio žaidimo taisyklės, papasakojo Aurelijus Daškevičius, atvykęs iš Kauno. Jo vadovaujama įmonė užsiima golfo žaidimo trasų projektavimu bei įrengimu bet kurio norinčio gyventojo ar įmonės kieme. Reikalavimų teritorijos dydžiui nėra, kai tuo tarpu tikrojo golfo žaidimo laukai - didžiuliai. A. Daškevičius sakė nesantis šio sporto profesionalas, o tik mėgėjas, tačiau šiuo metu į GOLFink žiūri su dideliu azartu sudominti kiek galima daugiau žmonių.

Išbandė ir muziejaus darbuotojai

Naujai įrengtą GOLFink aikštelę Rokiškio krašto muziejaus teritorijoje išbandė maždaug dešimt žmonių, tarp jų – ir muziejaus direktorė Nijolė Šniokienė, jos pavaduotojas muziejinei veiklai Giedrius Kujelis. Kadangi žaidimo pristatymas vyko itin kaitrią dieną, galbūt tai nuo pažinties su nauja sporto (o gal labiau poilsio) šaka atbaidė daugiau smalsuolių. Turbūt tą dieną daugeliui labiau norėjosi sėdėti pavėsyje ir gurkšnoti kokteilį su ledukais.

Išbandė ir vestuvininkai

Įdomus momentas, kad GOLFink bent keletą minučių pabandė į dvaro parką fotosesijai užsukusi jaunavedžių pora. Aurelijus Daškevičius jaunikiui įbruko į rankas golfo lazdą, o fotografai šią akimirką išnaudojo, užfiksuodami įdomų kadrą.

Etiketo taisyklėse – apie pagarbą priešininkui

GOLFink pristatomas kaip intelektualus žaidimas, kuomet reikia gerai apskaičiuoti kiekvieną smūgį, nes kiekviena duobutė yra unikali. Golfas laikomas džentelmenų žaidimu, todėl yra tiek rašytos, tiek nerašytos etiketo taisyklės. Pagarba kitiems žaidėjams, tuo pačiu ir priešininkui, pagalba aikštelėje – pagrindiniai šio žaidimo etiketo principai. Čia nedera parodyti džiaugsmo priešininko nesėkme. Skatinama priešininką padrąsinti, patarti, kaip smūgiuoti, o pabaigus žaidimą, nusiimti kepurę, padėkoti priešininkui už žaidimą ir paspausti ranką.

Pramogą bus galima užsisakyti

Rokiškio krašto muziejaus direktorės pavaduotojas muziejinei veiklai Giedrius Kujelis, kuris taip pat išbandė golfo lazdos paskirtį, sakė, kad naujai suprojektuotą šio žaidimo aikštelę rokiškėnai galės užsisakyti ir čia leisti laiką. Kaina už šią pramogą kol kas nėra nustatyta.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video