Rokiškio baseinas vasaros atostogų išeina pasikeitusiomis kainomis (0)

Publikuota: 2022-05-30 Kategorija: Laisvalaikis
Rokiškio baseinas vasaros atostogų išeina pasikeitusiomis kainomis
Rokiškio Sirena nuotr. / Visą vasarą rokiškėnų pamėgta įstaiga nedirbs.

Birželio 1-ąją trims mėnesiams uždaromas Rokiškio baseinas. Visą vasarą rokiškėnų pamėgta įstaiga nedirbs, o naują sezoną rugsėjo 1-ąją savo klientus pasitiks padidėjusiomis paslaugų kainomis. Tiesa, moksleiviai, pensininkai, studentai ir neįgalieji mokės tiek pat, kiek iki šiol.

Lėmė augimas

Pasak Rokiškio baseino direktoriaus Vitalijaus Jocio, dėl sparčiai kylančios infliacijos ir augančių kainų, nenuostabu, kad ir jo vadovaujama įstaiga didina paslaugų įkainius.

„Kainos buvo padidintos, nes, kaip žinote, apie 18 proc. pabrango komunalinės išlaidos, taip pat chemija, kurios pagrindinis komponentas yra druska“, – sakė V. Jocys.

Moka brangiau

Rokiškio rajono tarybai pritarus baseino paslaugų įkainių pakėlimui, darbo dieną paslaugų kainos buvo suapvalintos ir pabrango 50 centų, o savaitgalį – 1 Eur. Tai reiškia, kad 1 asmeniui paslauga kainavusi 50 centų pakilo iki 1 euro. Nauji kainų pasikeitimai įsigaliojo balandžio pabaigoje.  

„Mano nuomone, tai nėra didelis kainų šuolis, pavyzdžiui, kaimyniniame Anykščių baseine, lyginant su mūsų įkainiais, paslaugų kainos už valandą kainuoja 2 eurais brangiau. Noriu atkreipti dėmesį, kad moksleiviams, pensininkams, studentams ir neįgaliesiems kainos nepakilo“, – pabrėžė V. Jocys.

Tikimasi, kad padidėjusios paslaugų kainos iš dalies kompensuos išaugusius Rokiškio baseino veiklos kaštus.

Ieškojo, rado

Rokiškėnų labiausiai pamėgta ­– pirčių zona. Tuo tarpu mažiau vandens pramogų mėgėjų sulaukiama didžiajame baseine.

Pasak pašnekovo, dar visai neseniai Rokiškio baseinas ieškojo gelbėtojo. Darbuotojas rastas, tad šiuo metu įstaigoje visi etatai užimti.

„Rokiškio baseinas siūlo ir naujų paslaugų, kurios susijusios su „AquaJump Rokiškis“ vandens batutų parko veikla. Pas mus galima įsigyti vandenlenčių abonementus, taip pat užsisakyti pamoką su instruktoriumi“, – vardijo V. Jocys.

Naujos paslaugos

Nuo rugsėjo Rokiškio baseinas siūlys naujas paslaugas: individualią 1 valandos treniruotę su treneriu 1 ir 2 asmenims, kurios kaina 20–30 eurų, 1 valandos mokymosi čiuožti vandenlente paslaugą su instruktoriumi (50 eurų), čiuožimo vandenlente abonementus darbo dienoms ir savaitgaliams, kurių kaina priklausomai nuo trukmės ir paslaugos suteikimo kartų yra nuo 85 (darbo dienomis) iki 300 eurų (savaitgaliais ir švenčių dienomis).

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video