Rokiškio eglutė įžiebta. Rokiškėnams ji – pati gražiausia (video +foto) (6)

Publikuota: 2021-12-04 Kategorija: Laisvalaikis
Rokiškio eglutė įžiebta. Rokiškėnams ji – pati gražiausia (video +foto)
Linos Dūdaitės-Kralikienės nuotr. / Ar ir šiemet Rokiškio eglutė pateks tarp gražiausiųjų?

Penktadienio, gruodžio 3-osios vakarą, iškilmingai įžiebta eglutė Nepriklausomybės aikštėje. Iš pradžių į ją rokiškėnai rinkosi ne itin gausiai: didžiulė minia prie scenos susibūrė vos prasidedant renginiui.

Pirmiausia vaikus ir tėvelius linksmino pasakos „Ledo šalis“ veikėjai – princesės Ana ir Elza bei jų bičiulis besmegenis Olafas. Kurį Senelis Kalėda pavadino „susmegeniu“ – mat šis pasirodė net labai galvotas.

Kol mažesnieji vaikai linksminosi prie scenos, vyresnieji rado tinkamą panaudojimą komunalininkų sustumdytoms aikštės pakraštyje sniego pusnims. Jos tapo ir patogia pakyla iš aukščiau pažiūrėti į šventę, ir čiuožti, ir net sniego gniūžtėmis pasimėtyti.

Be dėmesio neliko, kad ir mažytė, bet jauki mugė. Joje: ir tradiciniai kiniški niekučiai, ir kalėdine simbolika papuošti megztiniai bei pirštinės, ir auksarankių paruošti šventiniai suvenyrai. Ir duonos, ir dešros, ir sūrių čia buvo siūloma.

Visgi daugiausia dėmesio šaltą vakarą sulaukė kavos ir kitų karštų gėrimų pardavėjai.

O šventei įsisiūbavus, kad ir ne iš pirmo karto, pavyko bendromis vedėjų ir žiūrovų pajėgomis prisikviesti ir spalvingąjį Kalėdų traukinuką. Kuris į svečius atvežė Senelį Kalėdą, jo šauniuosius palydovus nykštukus. Rajono meras Ramūnas Godeliauskas, sveikindamas susirinkusiuosius, ragino prasmingai praleisti Adventą ir smagiai sutikti Kalėdas. Jis padėkojo eglutę dovanojusiai pandėlietei Ritai Sanvaitienei.

O štai įžiebti eglutę kaip ir ankstesniais metais, kilo šiokių tokių „sunkumų“: Senelis Kalėda supainiojo stebuklingus kodus: ar reikia šaukti 2022, ar vis dar 2021? Visgi bendromis pastangomis pavyko rasti teisingą sprendimą, ir eglutė suspindo baltomis-žaliomis lemputėmis. Kai kurie žiūrovai šiek tiek nusivylė, kad spalvinė gama būtent tokia, tačiau daugelis kaip tik džiaugėsi, kad miesto eglutė – gyva ir įspūdinga. Ne vienas prie jos darė selfius, fotografavo ją ir įspūdingus šventinius fejerverkus.

Kalėdinis traukinukas, žybsėdamas švieselėmis, išlingavo į Krašto muziejų aplankyti Kalėdų pašto, o Senelis Kalėda su savo bičiuliu Kalėdų Seneliu – pasigrožėti didžiausiu voku.

Rokiškėnai neskubėjo skirstytis. Dažnas diskutavo, kad ir šiemet Rokiškio eglutė tikrai paklius į gražiausiųjų tarpą. Juolab, kad įvairūs portalai jau skelbia gražiausių eglučių rinkimus. Tikėkimės, kad jai nenutiks, kaip praėjusią naktį Kauno eglutei – ją padegė piktavalis. 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video