Rokiškio miesto gimtadienis: keičiasi vieta, dėmesys pasauliui (0)

Publikuota: 2022-05-19 Kategorija: Laisvalaikis
Rokiškio miesto gimtadienis: keičiasi vieta, dėmesys pasauliui
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškėnai jau pradėjo pasiruošimą miesto gimtadieniui.

Rokiškio miesto 523-ojo gimtadienio proga kraštiečiai patys gali išsirinkti sau dovaną – šventinį koncertą. Gegužės 18–20 dienomis vyko balsavimas, kokį atlikėją: Donatą Montvydą, Liną Adomaitį ar Mantą Jankavičių, labiausiai trokšta pamatyti rokiškėnai. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad šventės metu Rokiškyje koncertuos Donatas Montvydas, surinkęs daugiausiai palaikymo balsų.

Rokiškio miesto gimtadienis bus švenčiamas rugsėjo 17–18 dienomis. Pirmoji diena tradiciškai bus skirta įvairiems kultūros ir sporto renginiams, o antrąją vyks Šv. Mato atlaidai ir amatininkų mugė.

Kadangi šiemet – eilinis miesto gimtadienis, todėl planuojama, kad pagrindiniai renginiai vyks ne Rokiškio dvaro teritorijoje ir miesto centre, bet sugrįš ten, kur jie buvo rengiami anksčiau – į aikštę prie Rokiškio kultūros centro ir savivaldybės. Dalį šių metų miesto šventės renginių planuojama perkelti į greta esantį Liongino Šepkos parką, tokiu būdu išplečiant renginių geografiją ir labiau į šventinį šurmulį įtraukiant gyvenamųjų mikrorajonų gyventojus.

Šiais metais Rokiškis atiduos duoklę pasaulio tautoms, ypač nuo karo kenčiančiai Ukrainai, todėl miesto gimtadienio tema – „Pasaulio tautos“. Be Lietuvos muzikos žvaigždės, kurią jau gegužės 20-ąją išsirinks rokiškėnai, planuojama pakviesti ir atlikėjų iš užsienio. Šiuo metu vyksta paieška. Galbūt pavyks sulaukti muzikantų ir iš Ukrainos, nes nemažai dėmesio miesto gimtadienyje bus skiriama ir šiai kovojančiai šaliai.   

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video