Šėlionės Mokytojų dieną: pedagogai traukė dainas, dainininkas gavo vazą (foto) (0)

Publikuota: 2022-10-06 Kategorija: Laisvalaikis
Šėlionės Mokytojų dieną: pedagogai traukė dainas, dainininkas gavo vazą (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Koncertas išties buvo smagus.

Spalio 5-ąją, minint Tarptautinę mokytojų dieną, į Rokiškio kultūros centrą susirinkę krašto pedagogai šėlo dainininkų Liudo Mikalausko ir Evelinos Sašenko koncerte.

Paroda ir sveikinimai

Trečiadienio vakarą į Rokiškio kultūros centrą rinkosi rajono pedagogai iš krašto gimnazijų, vaikų darželių, taip pat užtarnauto poilsio jau išėję mokytojai. Prieš šventinę dalį kultūros centro fojė jie apžiūrėjo veikiančią mūsų rajono dailės ir technologijų mokytojų darbų proginę parodą „Mokytojas – mokytojui“.

Žinoma, šventė neapsiėjo be valdžios ir politikų sveikinimų. Pedagogų bendruomenę pasveikino Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas bei savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, dėkoję mokytojams už darbą.

Seimo nario Vidmanto Kanopos padėjėja Aldona Minkevičienė perdavė jo sveikinimą mokytojams ir atminimo dovanėlę su gėlių puokšte naujajai Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktorei Rasai Pranckūnienei.

Surengė pamokėlę

Po to kartu su atlikėjais L. Mikalausku ir E. Sašenko mokytojai traukė lietuviškas ir prancūziškas dainas, audringai plojo ir lingavo į taktą. Žodžio kišenėje neieškantis dainininkas L Mikalauskas rokiškėnams pravedė improvizuotą pamokėlę, pakamantinėjęs juos apie Lietuvos istorijos faktus, žinomas asmenybes ar populiarių dainų tekstus. Mokytojai drąsiai atsakinėjo ir smagiai juokėsi, kai sulaukdavo dainininko replikos dėl vieno ar kito neva netinkamo atsakymo.

Traukdamas dainas atlikėjas salėje sėdinčioms pedagogėms teikė gėles, imdamas jas iš vazos, stovinčios šalia scenos. Su šypsena L. Mikalauskas pasakojo, kad per koncertus jis gauna kalnus gėlių, todėl savo namuose neturi pakankamai vazų joms sumerkti, tuomet tam tenka panaudoti ir stiklainius. Todėl šį vakarą gražiausius gėlių žiedus jis skirs mokytojoms, o jam tegul dovanoja vazas, kad būtų į ką gėles susimerkti.

Laukė siurprizas

Pasibaigus koncertui į sceną užlipo meras R. Godeliauskas, nešinas vaza su gėlėmis. Trys rožių žiedai buvo įteikti dainininkei E. Sašenko, o vaza – L. Mikalauskui. Dovanodamas vazą su joje esančiu vandeniu, jis juokavo, kad dabar atlikėjas ne tik turės vieną papildomą vazą, bet smarkiai brangstant mokesčiams pravers ir vanduo.

Po koncerto, kai atėjo metas skirstytis namo, rūbinėje pedagogai dar ilgokai krizeno iš pokšto su vaza ir vandeniu.

Tiesa, „Rokiškio Sirena“ išsiaiškino, kad L. Mikalauskas vazą vis tik paliko Rokiškio kultūros centre.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video