Šiandien pradedama bilietų prekyba į teatrų festivalio atidarymą (0)

Publikuota: 2024-02-20 Kategorija: Laisvalaikis
Šiandien pradedama bilietų prekyba į teatrų festivalio atidarymą
Rokiškio Sirena nuotr. / 39-ąjį teatrų festivalį atidarė muzikinis Vilijos Radvilės pasirodymas ir geriausiųjų spektaklis.

Rokiškio Kultūros centras (KC) jau 40-ąjį kartą kvies mėgautis pavasarine teatrinių vitaminų doze. Kovo 24 d. startuosiantis Lietuvos profesionalių teatrų festivalis „Vaidiname žemdirbiams“, kaip visada, teatro gurmanams pasiūlys patenkinti įvairiausius skonius: nuo šokio spektaklių, lėlių operos iki kvazi-filosofinės melodramos apie meilę.

Tačiau KC direktorė Vaiva Baltrūnaitė-Kirstukienė džiaugiasi, kad rokiškėnai labiausiai laukia festivalio atidarymo. Tad nekantriausiems skelbia džiugią žinią – jau šiandien, vasario 20 d., likus dar visam mėnesiui iki festivalio pradžios, pradedama prekyba bilietais į atidarymą.

„Mūsų jau seniai klausinėja, kada „paleisime“ prekybą bilietais į atidarymą. Rokiškėnus tikrai domina bendras Neringos Danienės ir Aleksandr Špilevoj kūrybinis darbas „Rokiškio genas“. Norintieji patekti į atidarymą bilietus, tradiciškai, galės įsigyti internetu ticketmarket.lt platformoje ar KC kasoje. Internete kurį laiką jau prekiaujama ir beveik visų, į festivalį atvyksiančių teatrų bilietais. Gal vos 2-3 teatrai prekybą bilietais pradės artimiausiu metu“, – vėl būti teatre kvietė V. Baltrūnaitė-Kirstukienė.  

Tad, pasak direktorės, festivalio žiūrovai turi lygias galimybes, kiekvienas pagal individualius poreikius ir patogiai nusipirkti bilietus į visą mėnesį truksiančią teatro fiestą.

Jubiliejinio festivalio atidarymo ceremonija bus išskirtinė tuo, kad spektaklį parodys ne, tradiciškai, praėjusių metų geriausieji. Šiais metais pastatymą „Rokiškio genas“ žiūrovams dovanos intriguojantis kūrybinis duetas: KC režisierė Neringa Danienė ir dramaturgas, režisierius, aktorius Aleksandr Špilevoj.

Spektaklyje dalyvauja profesionalūs ir mėgėjai aktoriai, šokėjai, specialiai kuriama muzika, apšvietimas, scenoje persipina istorinė medžiaga ir šiuolaikinės technologijos. Tai, tarytum, žingsnis į naują profesionalių teatrų festivalio dešimtmetį.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video