Skemų socialinės globos namų gyventojai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime (foto) (0)

Publikuota: 2021-12-02 Kategorija: Laisvalaikis
Skemų socialinės globos namų gyventojai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime (foto)
Skemų socialinės globos namų nuotr. / Skemų socialinės globos namų gyventojai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime

Tuo metu, kai dangus maišėsi su žeme, o visi į darbus vykstantys keikė kelininkus ir be perspėjimo atėjusią žiemą, mūsų drąsus keliauninkų būrelis patraukė Vilniaus link.

Artėjant Tarptautinei Neįgaliųjų žmonių dienai, mūsų pasiryžimo nesumažino net pakelėse matomi įstrigę automobiliai. Mūsų kelionės tikslas – Lietuvos Respublikos Seimas. Kodėl mes nusprendėme nuvykti būtent ten? Atlikdami savo pilietinę pareigą ir balsavimo metu išreikšdami savo valią, mes domimės politika, įstatymų leidyba, seimo narių darbu. O kodėl gi nenuvykus ir iš arčiau nepasižiūrėjus kaip gi ten viskas „veikia”, kur ir kaip tie mūsų išrinkti seimo nariai dirba?

Seime mus pasitiko mūsų vienmandatėje apygardoje išrinktas seimo narys. Buvo labai įdomu pabendrauti, pasiklausyti pasakojimų apie tai kaip gimsta įstatymai bei jų pataisos. Mūsų ekskursijos po seimo rūmus gidė Laima bei mus lydėjęs seimo narys aprodė sales, kurios svarbios mūsų visų šalies istorijai. Pabuvojome „Kovo 11-osios salėje”, kur truputį pavaidinome seimo posėdį. Mūsų įstaigos gyventojų tarybos pirmininkei teko atsakinga misija – paskelbti inscenizuoto posėdžio pradžią, suteikti seimo nariui žodį, bei vėliau posėdį užbaigti. Įteikę lauktuves seimo nariui likome be galo maloniai nustebinti ir patys gaudami dovanų. O jau kaip noriai mes visi „matavomės” seimo nario kėdę…. Daug įdomaus išgirdome ir pamatėme.

Ačiū seimo nariui Vidnamtui Kanopai bei mus lydėjusiai seimo kanceliarijos darbuotojai Laimai Šandarienei už įdomią ir visai neprailgusią kelionę po klaidžius Seimo rūmų koridorius.

Atvažiavus į sostinę tiesiog privalu pasidairyti ir po Katedros aikštę. Apžiūrėjome Kalėdinę eglę, pasidarėme gražių fotografijų. Ant „Stebuklo” lentelės aikštės grindinyje sugalvojame didžiausius norus, kurie, pasak legendos, būtinai išsipildys.

Paskutinė, bet tikrai ne prasčiausia stotelė – Lukiškių aikštė. Ramiai pavaikštinėjome besidalindami įspūdžiais. Pasigrožėjome dekoracijomis ir šviesų instaliacijomis. Va tokia vat ta mūsų ilga, bet tikrai smagi kelionė į Vilnių.

Skemų socialinės globos namų informacija

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video