Sportuok aktyviai: neįgaliesiems surengtas bavariško akmenslydžio turnyras (foto) (0)

Publikuota: 2024-02-21 Kategorija: Laisvalaikis
Sportuok aktyviai: neįgaliesiems surengtas bavariško akmenslydžio turnyras (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Neįgaliųjų bavariško akmenslydžio turnyras sulaukė net 8 komandų susidomėjimo.

Panašu, kad Rokiškis Lietuvoje greitai bus žinomas, kaip aisštoko (bavariško akmenslydžio) ambasadorius.  Praėjusį savaitgalį Rokiškio ledo arenoje startavo aisštoko čempionato pirmasis etapas, o šios savaitės pradžioje jėgas ledo aikštelėje išbandė neįgalieji: surengtas akmenslydžio turnyras.

Judėti – sveika

Žvarbų antradienio rytą sportuoti ir aktyviai praleisti dieną rinkosi neįgalieji iš įvairių Aukštaitijos regionų. Skemų socialinių globos namų, Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro bei asociacijos „Icestock Rokiškis“ organizuotas bavariško akmenslydžio turnyras subūrė net 8 komandas iš skirtingų Lietuvos miestų.

„Ar visos komandos susirinko? Veduviškis – pirmą kartą ledą pamatę, bet nepabūgo, labai malonu. Rokiškis, Biržai – šiaurės žmonės, turbūt laimės. Prūdiškės, mūsų vilniečiai, vyrai ąžuolai, kad tik neįlūžtumėte po ledu. Visaginas, Jasiuliškiai, Jotainiai yra, ir – Linkuva. Visi yra, tad noriu pasveikinti, palinkėti sėkmės ir jei bus šalta, tai žinokit, kad kovo pabaigoje įjungsim šildymą“, – sportuoti susirinkusius neįgaliuosius sveikino Skemų socialinių globos namų direktorius Gintaras Girštautas ir palinkėjo iki „šildymo sezono“ nesušalti.

Nori čempionato  

„Icestock Rokiškis“ vadovas Vaidotas Valotka neslėpė džiaugsmo itin gausiu susirinkusių komandų skaičiumi: „Rezultatas tikrai pranoko lūkesčius. Kad susirinktų net 8 komandos – nesitikėjau. Labai norėčiau, kad šis turnyras išliktų ir net virstų čempionatu. Bet čia – ateities planai“.

O šioms turnyro organizatoriaus viltims išsipildyti galimybės tikrai yra ne mažos, nes ledo arenoje buvo gausu ne tik žaidžiančių aisštoką, bet ir tribūnoje komandas palaikančių asmenų.

Komandų kapitonams išklausius trumpas ir pagrindines žaidimo taisykles, prasidėjo varžybos. Jas stebėjo ir komandų taškus skaičiavo Rokiškio aisštoko komandos nariai.

Drąsiausiai ant ledo jautėsi Rokiškio savarankiško gyvenimo namų komanda, kuriai namų sienos padėjo iškovoti pirmąją vietą.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video