Suknelių mainai Salų dvare – tvaraus vartojimo skatinimas (0)

Publikuota: 2024-06-20 Kategorija: Laisvalaikis
Suknelių mainai Salų dvare – tvaraus vartojimo skatinimas
Organizatorių nuotr. / Salų dvare - suknelių mainai

Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencija jau net trejus metus organizuoja iniciatyvą – suknelių mainus – „Ta pati suknelė, tik kita panelė“. Šia iniciatyva siekiama skatinti tvarų vartojimą ir suteikti galimybę atnaujinti savo garderobą be papildomų išlaidų.

Gausus suknelių pasirinkimas

Atvykus į Salų dvarą, lankytojus pasitinka gausus suknelių pasirinkimas. Čia galima rasti įvairių dydžių, stilių ir spalvų sukneles, kurios buvo atneštos kitų dalyvių. Mainų principas yra labai paprastas: galite atnešti savo suknelę ir mainyti ją į kitą, arba tiesiog išsirinkti patikusią suknelę ir ją pasiimti, nepalikdami jokios kitos suknelės mainais.

Ši iniciatyva ne tik skatina tvarų vartojimą, bet ir sukuria bendruomeniškumo jausmą. Dalyviai gali susitikti, bendrauti, pasidalinti stiliaus patarimais ir idėjomis. Taip pat, tai puiki proga prisidėti prie aplinkosaugos – sumažinant tekstilės atliekų kiekį ir prikelti drabužius „antram gyvenimui“.

Tampa populiaresnis

Salų dvaro organizatoriai pastebi, jog renginys kasmet tampa vis populiaresnis: „Mes labai džiaugiamės, kad suknelių mainai sulaukia tokio didelio susidomėjimo. Kiekvienais metais pastebime vis didesnį dalyvių skaičių ir vis platesnį suknelių asortimentą. Tai tik parodo, jog žmonės tampa sąmoningesni ir nori prisidėti prie tvaresnio pasaulio kūrimo“, – sako Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijos valdytoja Birutė Dapkienė.

Laukiama kasdien

Kviečiame visus, nepriklausomai nuo amžiaus ar stiliaus, prisijungti prie šios iniciatyvos. Mūsų tikslas – ne tik skatinti tvarumą, bet ir kurti bendruomeniškumo jausmą bei džiaugsmą dalinantis. Nesvarbu, ar atnešite savo suknelę mainams, ar tiesiog norėsite paieškoti naujos aprangos detalės – kiekvienas yra laukiamas Salų dvaro kultūros ir laisvalaikio rezidencijoje kasdien, nuo 10 iki 20 val.

Daugiau informacijos telefonu: +370 605 57502

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video