Vandenlenčių sporto mėgėjų lauks jau šį savaitgalį (0)

Publikuota: 2024-05-22 Kategorija: Laisvalaikis
Vandenlenčių sporto mėgėjų lauks jau šį savaitgalį
Rokiškio baseino nuotr. / Vandenlenčių mėgėjai savaitgalį galės pramogauti Rokiškio ežere.

Rokiškio baseinas skelbia vandens pramogų sezono pradžią: nuo penktadienio iki sekmadienio Rokiškio ežere bus galima mėgautis vandenlenčių trasomis.

Baseino direktorius Vitalijus Jocys juokėsi, kad negali praleisti tokio gero oro, tad mėgstančių vandenlenčių sportą lauks jau penktadienį nuo 15 val. iki sekmadienio vakaro.

„Gal galėjom ir anksčiau pradėti, orai šilti, bet nesam guminiai ir personalo turim tiek, kiek turim. Kaip ir pernai, startuojam su vandenlenčių trasomis, bus galima išsinuomoti gultus, skėčius nuo saulės, o birželio 3 d. pilnai pradedam vasaros sezoną – montuojam vandens batutus. Montavimas trunka apie porą dienų, tad, manau, birželio 5 d. jau bus galima ir šokinėti“, – komentavo direktorius.

Pernai vandenlenčių sezonas Rokiškio ežere prasidėjo vos keliomis dienomis anksčiau – gegužės 20-21 d.

Kaip visada, prasidėjus vasaros maratonui, baseinas duris užvers. Pasak V. Jocio, kol kas dar vyks plaukikų treniruotės, tačiau lankytojų srauto jis nebesitiki – praėjusį šeštadienį per visą dieną baseiną aplankė vos 15-20 žmonių...

Pasidomėjus ar šiais metais vandens pramogų mėgėjams pasiūlys papildomų, naujų pramogų, direktorius apgailestavo dėl ribotų finansų: „Investicijos į vandenlenčių trasą buvo nemenkos, laukiam, kol jos atsipirks ir tada jau galėsim kalbėti apie plėtimąsi. Turim planų, tikrai tokių visai įdomių, bet reikia išlaukti. Norisi, kad tik vasarą oras būtų geras, o mes jau klientų poreikius patenkinsim tikrai“.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video