Viskas, ką turime žinoti apie kelionės draudimą keliaudami į Graikiją (0)

Publikuota: 2022-05-27 Kategorija: Laisvalaikis
Viskas, ką turime žinoti apie kelionės draudimą keliaudami į Graikiją
Organizatorių nuotr. / Viskas, ką turime žinoti apie kelionės draudimą keliaudami į Graikiją

Praeitą vasarą Graikija pateko į antraštes, kaip tapusi viena pirmųjų šalių, atsivėrusių skiepytiems turistams. Suprantama, rekordinis skaičius lankytojų pasirenka Graikijos kelionių draudimą, kad pasaulinės sveikatos krizės metu būtų ramiau.

Ar man reikia kelionių draudimo Graikijoje?

Keliautojai į Graikiją pagal įstatymą neprivalo įsigyti kelionių į Graikiją draudimo. Nepaisant to, kad norint atvykti į Graikiją tai nėra būtina, daugeliui keliautojų tai gali būti rekomenduojama. Pavyzdžiui, JAV ambasada Graikijoje įspėja amerikiečių keliautojus, kad JAV vyriausybė neapmoka medicininių sąskaitų užsienyje ir rekomenduoja keliautojams „prieš keliaujant įsigyti draudimą“.

Kodėl turėčiau gauti Graikijos kelionių draudimą?

Ar jums reikalingas kelionės draudimas Graikijoje, yra asmeninis pasirinkimas, bet geriau visada pasirinkti draudimą, nei jo nesirinkti. Tai buvo tiesa net prieš pandemiją, tačiau tai ypač aktualu ir šiomis dienomis.

Graikijos Covid-19 pandemija

Daugelis Europos šalių, įskaitant Graikiją, žengia didelius žingsnius kovojant prieš Covid-19. Tačiau pandemija ir toliau paveiks tarptautines keliones ir tikriausiai tai darys bent ateinančius metus ar ilgiau.

2021 m. liepos mėn. pabaigoje Graikija yra dar vieno pakilimo viduryje, dėl labai užkrečiamo Delta varianto. Net jei esate paskiepytas, karantino taisyklės, užraktai ir kelionių apribojimai gali lengvai sutrikdyti kelionių planus. Turėdamas Graikijos kelionių draudimą galite jaustis patogiau keliaudamas pandemijos metu.

Dabar svarbu pažymėti, kad dėl pandemijos galite patirti daug nuostolių (nuo skrydžio atšaukimo iki užsikrėtimo koronavirusu). Draudikai labai skirtingi tuo, ką tiksliai jie draudžia ir neapima COVID-19, todėl prieš pirkdami draudimą atidžiai perskaitykite savo poliso sąlygas.

Nuo 2022 m. kovo 15 d. keliautojai, atvykstantys į Graikiją, nebeprivalo pildyti keleivių paieškos formos (PLF). Be to, nuo 2022-05-01 sekmadienio ir tol, kol tai leidžia epidemiologiniai duomenys, visi keliautojai, atvykstantys į Graikiją, nepaisant jų kilmės šalies, nebereikalaujama pateikti galiojančio skiepų ar pasveikimo nuo COVID-19 sertifikato, arba neigiamo SARS-CoV-2 infekcijos tyrimo rezultato įrodymas (PGR arba greitasis antigeno testas).

Ir toliau veikia supaprastintas PLF, kurio pildymas NEPRIVALOMAS, vienintelis tikslas – suteikti galimybę keliautojui / šeimai išduoti ES sertifikatą, patvirtinantį neigiamą arba teigiamą COVID-19 testo rezultatą.

Daugiau informacijos galite sužinoti internetu.

Užs. Nr. 1769

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video