Žaidimų aikštelės L. Šepkos parke atidarymo piknikas (foto+video) (0)

Publikuota: 2022-07-22 Kategorija: Laisvalaikis
Žaidimų aikštelės L. Šepkos parke atidarymo piknikas (foto+video)
Domanto Šinkūno nuotr. / Renginio akimirka

Ketvirtadienio vakarą, su dideliu šurmuliu simboliškai atidaryta L.Šepkos parke kuriama vaikų žaidimų erdvė. Tai tik pirmasis šio projekto etapas. Numatyta, jog ši žaidimų erdvė dar plėsis. Tik pradėjus žaidimų erdvės montavimo darbus, vaikų šioje erdvėje žymiai pagausėjo. Kas su riedučiais, paspirtukais ar dviračiais ar pėsčiomis, skuba išbandyti čia esančius įrenginius.

„Aikštelė dar plėsis, tačiau norėjome, jog šeimos jau dabar pamatytų, kokia nuostabi vieta Rokiškio mieste kuriama. Vieta labai patogi – yra tarp mikrorajono ir senamiesčio, be to čia vyksta daug kitų renginių. Naujos erdvės atsiradimas puiki proga naujoms iniciatyvoms, todėl kilo mintis pakviesti šeimas į pikniką – vaikų žaidimų erdvės atidarymą. Labai norėtume, jog tokie šeimų susiėjimai taptų tradiciniais. Vietos tikrai užteks visiems, tiek senjorams, tiek jaunoms šeimoms“- sakė renginyje dalyvavęs Rokiškio rajono savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas.

Kol vaikai pramogavo, supėsi ir laipiojo laipynėmis, į parką susirinkusios šeimos puikiai leido laiką, bendravo vieni su kitais. Taip pat buvo galimybė išbandyti ir čia esančius lauko žaidimus.

Didžiausia populiarumo sulaukė ir ilgiausios eilės nusidriekė prie veidukų piešimo bei cukraus vatos.

Mamų klubo narės sakė pastebėjusios, jog susirinko iš ties gausus būrys miestelėnų, o tai reiškia, jog žmonės išsiilgę bendravimo ir tokius renginius reiktų tęsti. Dažnas stebėjosi – iš kur Rokiškio mieste tiek daug jaunų šeimų? „Tai galėtų tapti gražia tradicija - susirinkti į L.Šepkos parką nedideliam piknikui, bendrystei. Čia tokia graži vieta, o ir veiklų žymiai daugiau. Kai toks didelis susidomėjimas, turbūt kitą ketvirtadienį reiks kartoti“ - juokavo Mamų klubo narės.

Tikimės ir linkime, jog ši tradicija tęstųsi, o L.Šepkos parkas būtų ta vieta, kur gera sugrįžti.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video