Žieminė apranga vaikams: ką reikėtų įsigyti? (0)

Publikuota: 2021-10-11 Kategorija: Laisvalaikis
Žieminė apranga vaikams: ką reikėtų įsigyti?
Asociatyvi nuotr.

Artėjant pačiam šalčiausiam sezonui, po truputį pradedame galvoti ne tik apie savo, bet ir apie vaikų garderobo pokyčius. Ypač svarbu, kad jie nesušaltų vėsiausiomis dienomis, tačiau tuo pačiu ir neperkaistų bei galėtų jaustis maksimaliai patogiai. Nors atrodo, kad reikalavimų pakankamai daug, visus juos įmanoma įgyvendinti – tai padės padaryti žemiau išvardintos aprangos detalės, kuriomis pravartu pasirūpinti žiemos sezonu.

Kombinezonas

Žieminiai kombinezonai kūdikiams ir ūgtelėjusiems vaikams yra kone dažniausiai pasirenkami šio sezono rūbai – jie malonią šilumą užtikrins net ir tuomet, jei atžalos nuspręs „išsimaudyti“ pusnyje. Tiesa, šiuo atveju nebūtina rinktis paties storiausio modelio, kadangi su tokia apranga mažyliams bus šiek tiek sunku judėti. Geriausia, jeigu atsižvelgsite į užpildo tankį (lietuviškai žiemai puikiai tinka 150-200 g tankis) ir atkreipsite dėmesį į tokius aspektus kaip atsparumas drėgmei ir kvėpavimo rodikliai – tuomet tikrai atrasite ir šiltą, ir maksimaliai patogų rūbą.

Šilta striukė

Nors kombinezonų vientisumas puikiai saugo nuo sniego patekimo į vidų, tikrai neretai pasitaiko situacijų, kuomet norėtųsi nuvilkti tik viršutinę drabužėlio dalį. Tokiais atvejais verčiau rinktis žieminę striukę – toks rūbas puikiai tiks ramiems pasivaikščiojimams. Taip pat verta atkreipti dėmesį į dviejų dalių kombinezonus, tačiau turėtumėte įsitikinti, ar abi dalis atžalos galės dėvėti ir atskirai, kadangi kartais jie gaminami taip, jog visuomet galėtų būti dėvimi kartu.

Žieminės kelnės

Jei vaikišką striukę pirksite atskirai, prireiks ir prie jos derančių kelnyčių. Reikalavimai joms bus tokie patys, kaip ir kombinezonui: pirmenybę turėtumėte teikti drėgmei atsparioms, gerai kvėpuojančioms medžiagoms. Svarbu parinkti tinkamą dydį – nei labai aptempti, nei „ant išaugimo“ parinkti drabužėliai neužtikrins mažyliams maksimalaus komforto jausmo. Net ir apiperkant vaikus internetu, prie visų rūbų galima rasti tikslius matmenis, tad šiam niuansui iš tiesų reikėtų paskirti kiek daugiau dėmesio.

Pagrindiniai aksesuarai

Kepurė, pirštinės ir šalikas yra pagrindiniai aksesuarai, be kurių Jūsų atžalos šaltuoju sezonu neturėtų išeiti iš namų. Kepurės turėtų būti šiltos ir gerai uždengti ausis – tam, kad vaikai jų nepamestų, šie aksesuarai dažnai ties kaklu yra užsegami. Kai kurios kepurės saugo ir kaklą, tačiau kitu atveju papildomai reikėtų įsigyti šiltą šaliką. Jei vaikai jaunesni, tiks kumštinės pirštinės, o vėlesniame amžiuje teks pagalvoti apie storesnes pirštuotas. Nepamirškite pasirūpinti ir šiltomis, gerai kvėpuojančiomis kojinėmis – tai dar vienas svarbus žiemos atributas. Visus šiuos aksesuarus ir žieminius rūbus rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Marškinėliai ilgomis rankovėmis

Tokie drabužiai šaltuoju sezonu yra dėvimi kone dažniausiai – jų pasirinkimas platus, o derinimo galimybės praktiškai neribotos. Šie marškinėliai netgi gali būti derinami su vasarinėmis mergaičių suknelėmis – tokiu atveju jų nereikės paslėpti spintos gilumoje, tačiau tuo pačiu atžalos galės jaustis maksimaliai šiltai.

Rūbai, tinkantys sluoksniavimui

Sluoksniavimas šaltuoju sezonu yra būtinas – juk mokykloje ar darželyje dažniausiai yra pakankamai šilta, tačiau kelionė iki patalpų būna kur kas vėsesnė. Prieš tai minėtieji marškinėliai nėra vieninteliai drabužiai, kuriuos galima pritaikyti sluoksniavimui. Svarstydami, kaip išsirinkti vaikiškus rūbus žiemai, turėtumėte pagalvoti, ar juos bus lengva aprengti ir nurengti, o taip pat iš anksto reikėtų apmąstyti, su kokiomis kitomis garderobo detalėmis juos suderinsite.

Aprūpinę mažylius visais šiais rūbais, galėsite būti tikri, jog jie patogiai ir šiltai jausis net ir pačiomis žvarbiausiomis dienomis. Jei atžalos jau vyresnės, įsitikinkite, kad Jūsų išrinkti drabužiai jiems iš tiesų patinka – jaunieji stileivos tikrai turės ką pasakyti.

 

 Užs. nr. 1484

Dalintis naujiena

Sponsored Video