Šalies keliuose yra slidžių ruožų (3)

Publikuota: 2022-02-07 Kategorija: Orai
Šalies keliuose yra slidžių ruožų
Rokiškio Sirena nuotr. / Kelias

Šalies keliuose pirmadienio rytą yra slidžių ruožų, perspėja Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Dėl naktį buvusio ar besitęsiančio silpno snygio, vietomis pereinančio į šlapdribą, sudėtingesnės eismo sąlygos yra rytų, šiaurės ir ypač šiaurės vakarų Lietuvoje.

Čia pagrindinių kelių dangos daug kur su šlapio sniego provėžomis, vietomis padengtos plonu puraus ar prispausto sniego sluoksniu, slidžios.

Šiaurės vakarų Lietuvoje yra slidžių kelių ruožų ir dėl susiformavusio plikledžio.

Žiemiškai geresnės eismo sąlygos yra pietvakarių ir vidurio Lietuvoje. Čia dėl lietaus pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios, teigiama pranešime.

Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai visoje šalyje išlieka daug kur padengti pažliugusio arba prispausto sniego sluoksniu, vietomis provėžoti ir aplediję.

Kelininkai valo ir barsto slidžius bei apsnigtus kelių ruožus, tačiau vairuotojus ragina būti atidžiais, neskubėti ir laikytis saugaus atstumo kelyje.

Oro temperatūra šalyje siekia nuo 0 iki 3 laipsnių šilumos.

Vėliau dieną eismo sąlygas taip pat sunkins šlapdriba ir plikledis.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, daugelyje rajonų protarpiais numatomi krituliai, daugiausia nedideli, vyraus šlapdriba. Vakare kai kur prognozuojamas plikledis.

Pūs pietvakarių, į šiaurės vakarų pereinantis vėjas, vietomis gūsiai sieks iki 15 metrų per sekundę. Aukščiausia oro temperatūra sieks nuo 0 iki 4 laipsnių šilumos.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video