Padėka už pagalbą sudegus namui (0)

Publikuota: 2024-06-21 Kategorija: Padėkos
Padėka už pagalbą sudegus namui
Rokiškio Sirena nuotr. / Gėlės

2024 m. kovo 10 d. sudegė mūsų gyvenamasis namas, liko tik stogas ir sienos. Buvo labai baisu, nežinojome nuo ko pradėti gyvenimą iš naujo... 

Gerų žmonių dėka, šiandien jau gyvename naujuose namuose. Žmonių finansinė ir moralinė pagalba padėjo išgyventi šią nelaimę. Esame labai dėkingi Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesiams, atskubėjusiems į gaisrą ir jį gesinusiems. 

Labai džiaugiamės savo šeima, ypač – Virgilijum ir Reda, suteikusiems mums laikiną gyvenamą būstą. Dėkojame vaikams, jų šeimoms, visiems artimiesiems už visokeriopą pagalbą ir palaikymą. 

Nuoširdus ačiū Konstantinavos bendruomenės santalkos pirmininkei Irenai Žindulienei ir bendruomenės nariams, kaimynams, draugams, pažįstamiems. Jūsų finansinė ir moralinė pagalba padėjo išgyventi šią nelaimę. 

Be UAB „Henvida“ įmonės vadovo Rimvydo Dabregos, inžinieriaus Vido Lagucko, visos statybininkų brigados nuoširdaus, rūpestingo, atsidavusio darbo, šiandien dar neturėtume namų. Ačiū Jums visiems labai, labai. Tai vertas pagarbos ir pasitikėjimo kolektyvas. 

Tepadeda Jums visiems Dievas. 

Janina ir Algis Žemaičiai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video