Romualdo Kaminsko padėka (0)

Publikuota: 2023-09-26 Kategorija: Padėkos
Romualdo Kaminsko padėka
Rokiškio Sirena nuotr. / Romualdas Kaminskas

Štai ir prabėgo 10-oji „Lino Mūka“, liks tik prisiminimai ir Rimos Driskienės, Virginijaus Stumbrio, Vygando Pranckūno ir kitų užfiksuotos gražiausios šventės akimirkos. 

Už sukurtą puikią, nuoširdžią šventės nuotaiką dėkojame: mūsų darbštuolėms Žiobiškio moterų folkloro ansamblio „Vengerynė“ rovėjoms (vad. Aušra Kežutienė), Rokiškio profesinio mokymo centro kolektyvui, sukūrusiam įsimintinus ir nuotaikingai pademonstruotus lininius rūbus, Rokiškio lopšelio darželio „Varpelis“ pedagogams, auklėtiniams ir jų tėvams už jaudinančią kompoziciją „Lino simfoniją“, Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos ansambliui „Gelmės“ (vad. L. Bieliūnienė), Skemų gyventojų ansambliui „Skemena“ (vad. Žaneta Kalėdienė), Arvydui Bagdonui, kuris net nukėlė šeimos šventę, kad galėtų atlikti „Lino mūkos“ himną su Laima Kaniene, Ėriškių kultūros centrui, linų muziejui, Elvyrai Gruzdevienei, padėjusiai vesti renginį, Jūratei Morkūnienei už pagalbą rengiant fotoparodą, bevardžiam Panemunėlio ansambliui (vad. Rasa Petručionienė). Kriaunų kolektyvui Alvydui Fijalkauskui ir šeimininkėms Vitai Mačiulienei, Ingridai Mikalkėnienei, Juliui Driskiui, vaišinusiems koše ir arbata, panemunėlietėms Ingai Driskuvienei, Daliai Jakubauskienei, Jolitai Žiaugrienei, Sigutei Meškelienei, vaišinusioms žuviene, linų darbų demonstruotojoms: Audronei Šakalienei, Urtei Šakalytei, Zitai Stukienei, Alei Gegelevičienei ir jos padėjėjai Onutei Bliudžiūtei. 

Taip pat rėmėjams be kurių nebūtų įvykusi ši šventė. 

AB „Rokiškio Sūris“, Panevėžio „Linas“, AB „Bajorų žuvis“, šventę gelbėjusiems, paskolinusiems Pupą (arklį) Birutei ir Virginijui Dapkams, (o kokia šventė be arklio su vežimu). Nustebino ne tik Birutė ir Virginijus Dapkai, bet ir Irma ir Valdas Pipikai, meras Ramūnas Godeliauskas, Seimo narys Vidmantas Kanopa, viena Panemunėlio gyventoja (prašė neskelbti pavardės), neprašyti finansiškai parėmusieji renginį. Stasiui Mieliūnui už medų ir Laimai Sadauskienei už saldumynus, Danutei Mažeikienei, dovanojusiai savo eilėraščių knygas. Panemunėlio seniūnijai už pagalbą ruošiant šventę. 

Skelbusiems žinią apie šventę: „Rokiškio Sirenai“, „Gimtajam Rokiškiui“, Rokiškio turizmo informaciniam centrui, Rokiškio J. Keliuočio viešajai bibliotekai.

 

Romualdas Kaminskas

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video