Didėjančios dalyvaujamojo biudžeto lėšos – motyvacija rajono miestelių gyventojams (0)

Publikuota: 2022-03-25 Kategorija: Politika
Didėjančios dalyvaujamojo biudžeto lėšos – motyvacija rajono miestelių gyventojams
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. / 2021-aisiais įgyvendinta rokiškėnų idėja

Rokiškio rajono savivaldybė, viena iš nedaugelio savivaldybių Lietuvoje, kuri antrus metus iš eilės skiria lėšas dalyvaujamajam biudžetui.
 
Jos, palyginus su praėjusiais metais, didėjo nuo 20 tūkst. Eur iki 35 tūkst. Eur. Pernai buvo sulaukta daugiau nei 10-ties rajono gyventojų projektų ir vienas iš jų buvo įgyvendintas – įrengta vaikų žaidimų aikštelė prie Rokiškio ežero.
 
„Praėjusiais metais aktyviai projektus teikė ne tik miesto, bet ir rajono gyventojai. Akivaizdu, kad Rokiškio miesto ir miestelių gyventojams sudėtinga konkuruoti, todėl šiemet nuspręsta skirtą 35 tūkst. Eur sumą diferencijuoti: 15 tūkst. Eur skirti rajono projektams įgyvendinti ir 20 tūkst. miesto projektams. Manome, kad taip paskatinsime rajono gyventojus aktyviai teikti projektus, gerinančius miestelių aplinką, infrastruktūrą“, - teigė rajono meras Ramūnas Godeliauskas.
 
Šiais metais atlikti pakeitimai:
  • konsultacinė darbo grupė, įvertinusi projektų idėjų pasiūlymus, vietoj vieno sąrašo sudarys atrinktų projektų du sąrašus: Rokiškio miesto seniūnijos teritorijoje ir kitose Rokiškio rajono seniūnijų teritorijose.
  • projektai negali būti įgyvendinami kultūros paveldo objekte bei kultūros paveldo objekto teritorijoje.
Informacija apie galimybę teikti paraiškas jau netrukus. Sekite naujienas!
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video