RINKIMAI: Kovo 5-ąją – savivaldos rinkimai: nuo 21.30 val. „Rokiškio Sirenos“ Facebook transliacijos iš kandidatų į merus būstinių, svetainėje sekite informaciją apie balsavimo rezultatus (0)

Publikuota: 2023-03-05 Kategorija: Politika
RINKIMAI: Kovo 5-ąją – savivaldos rinkimai: nuo 21.30 val. „Rokiškio Sirenos“ Facebook transliacijos iš kandidatų į merus būstinių, svetainėje sekite informaciją apie balsavimo rezultatus
Rokiškio Sirena nuotr. / Šiandien vyksta savivaldos rinkimai.

Kovo 5-ąją nuo 7 val. iki 20 val. Rokiškio rajono savivaldybės rinkimų apygardoje Nr. 40, turinčioje 36 rinkiminės apylinkės, vyksta savivaldos rinkimai. Rokiškėnai renka merą ir rajono tarybos narius.

Šiandien nuo 21.30 val. „Rokiškio Sirena“ savo Facebook paskyroje tiesioginių transliacijų metu kalbins kandidatus į merus, tarybos narius. Kviečiame stebėti.

Kovo 5-ąją nuo 7 val. iki 20 val. Rokiškio rajono savivaldybės rinkimų apygardoje Nr. 40, kurioje yra 36 rinkiminės apylinkės, vyksta savivaldos rinkimai. Rokiškėnai renka merą ir rajono tarybos narius.

Taip pat nuo 20 val., kai bus uždarytos rinkimų apylinkės ir skaičiuojami rinkėjų balsai, ir visą dieną mūsų svetainėje ir Facebook galite sekti naujausią informaciją apie rezultatus.

Rokiškio merais siekia tapti Robertas Baltrūnas (partija „Laisvė ir teisingumas“), Ramūnas Godeliauskas (Lietuvos socialdemokratų partija), Mindaugas Petkevičius (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Audronė Kaupienė (Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai), Antanas Vagonis (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“), Irmantas Tarvydis (Liberalų sąjūdis).

Rokiškio rajono savivaldybės rinkimų apygardoje – 24 843 rinkėjai. Iki rinkimų dienos, kovo 4-osios, balsavo 1 579 rokiškėnai, iš jų 259 – spec. punktuose, 1 663 – namuose, iš viso savo valią balsuodami išreiškė 3 501 rinkėjai. Bendras aktyvumas siekia 14,09 proc. Lyginant su kitais šalie rajonais rokiškėnų aktyvumas vidutinis.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video