Rokiškėnai kviečiami į kandidatų į Europos Parlamentą debatus (0)

Publikuota: 2024-05-21 Kategorija: Politika
Rokiškėnai kviečiami į kandidatų į Europos Parlamentą debatus
Rokiškio Sirena nuotr. / Balsavimas

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ gegužės 22 d. 18.00 val. Rokiškio kultūros centre organizuoja kandidatų į Europos Parlamentą debatus. Rokiškio gyventojai kviečiami pamatyti kandidatus akis į akį ir tiesiogiai užduoti rūpimus klausimus kandidatams.

„Žinau, ką renku“ veikia nešališkai, tad debatuose kviečiami dalyvauti visų sąrašų atstovai. Savo dalyvavimą jau patvirtino Valdemaras Valkiūnas (Darbo partija), Dainius Gaižauskas (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Arnoldas Pikžirnis (Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos"), Emilija Švobaitė (Lietuvos žaliųjų partija), Mindaugas Puidokas (Taikos koalicija), Petras Auštrevičius (Liberalų sąjūdis). Debatų metu kandidatams šunkeliais nuklysti neleis Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius. 

„Šiemet tiek Rokiškėnai, tiek visos Lietuvos gyventojai galės balsuoti net trijuose skirtinguose rinkimuose. Nors Europos Parlamento rinkimai vyks birželio 9 dieną, kviečiame „nemesti kelio dėl takelio“ ir vasarišką dieną užsukti prie balsadėžių. O kad dėl pasirinkimo būtų ramu, kviečiame užsukti į debatus ir iškelti sau rūpimus klausimus“, - sako debatų organizatorių „Žinau, ką renku“ savanoris Nedas.

2024 m. Europos Parlamento rinkimuose Lietuvos gyventojai galės rinktis net iš keliolikos sąrašų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva. 

Siekiant padėti apsispręsti, kuris kandidatas yra Jums tinkamiausias, nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia gyventojus į priešrinkiminius debatus, kuriuose kandidatai į Europos Parlamentą diskutuos aktualiomis temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo įsipareigojimus Jums, kurie bus įrašyti.

Užduoti klausimus kandidatams ir palyginti juos pagal turtą, išsilavinimą, mokamas kalbas ir kitą jau netrukus bus galima specialioje rinkimų platformoje https://www.zinaukarenku.lt/ 

Iniciatyva „Žinau, ką renku“ - tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. Europos Parlamento rinkimų veikla finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/events/769544925144564/ 

„Žinau, ką renku“ inf.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video