Susipažinkime – nauja Rokiškio rajono savivaldybės tarybos narė Audronė Elė Vilčinskienė (9)

Publikuota: 2022-03-15 Kategorija: Politika
Susipažinkime – nauja Rokiškio rajono savivaldybės tarybos narė Audronė Elė Vilčinskienė
Rokiškio Sirena nuotr. / Audronė Elė Vilčinskienė savo darbovietėje - UAB „Nord Profil" padalinyje Rokiškyje

Praėjusiame Rokiškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje pirmą kartą dalyvavo Audronė Elė Vilčinskienė, pakeitusi Vidmantą Karpavičių, praradusį mandatą dėl eitų su Tarybos nario veikla nesuderinamų pareigų. Naująją Tarybos narę pasveikino savivaldybės meras Ramūnas Godeliauskas, šiltai priėmė ir kiti kolegos. Ši moteris, daugelį metų dirbanti prekyboje, yra žinoma daugeliui rokiškėnų, o juodupėnams – ypatingai, mat ten gyvena jau labai daug metų. Pristatome Audronę Elę ir mūsų skaitytojams.

- Kada susidomėjote politika?

- Politika domiuosi seniai. Priklausau Darbo partijai ir esu jos narė nuo 2005 metų.

- Kas paskatino kandidatuoti rinkimuose į savivaldybės Tarybą?

- Mano kandidatūrą rinkimuose į savivaldybės Tarybą pasiūlė partijos nariai ir aš sutikau.

- Ar galėtumėte save laikyti visuomeniškai aktyviu žmogumi?

- Visuomeniškai aktyviu žmogumi savęs laikyti negalėčiau, tačiau mėgstu ir noriu daryti tokius darbus, kurie turi prasmę. Priklausau Juodupės bendruomenei. Svarstau apie tai, kad mielai dirbčiau ar užsiimčiau savanoriška veikla, susijusia su socialine parama, pagalba žmonėms.

- Kurie iš dabartinių Seimo narių savo pažiūromis yra Jums arčiausiai širdies?

- Turbūt labiausiai man patinka Seimo narys Remigijus Žemaitaitis, nes jis kalba argumentais ir skaičiais, toliau - Ieva Kačinskaitė Urbonienė, Andrius Mazuronis.

- Jeigu Jums pasiūlytų kandidatuoti į Seimą, kaip reaguotumėte?

- Manau, padėkočiau už pasitikėjimą, tačiau, mano nuomone, Seimui reikia jaunesnių.

- Kaip manote, ar sunku būti populiariu politiku, kurį visi mato ir aptarinėja?

- Politiku aplamai sunku būti, nes jie - irgi žmonės, kartais klysta, o jų gyvenimus aptarinėja visi.

- Kokios taktikos žadate laikytis savivaldybės Taryboje – tyliai balsuosite, palaikydama visus sprendimų projektus ar nagrinėsite jų pagrįstumą ir bandysite kelti klausimus?

- Tikiuosi, kad nebūsiu vien stebėtoja. Pagal savo kompetenciją gilinsiuosi, analizuosiu projektus ir stengsiuosi būti aktyvi. Esu įsitikinusi, kad mano nuomonės kažkas paveikti įtikinėjimais, kad turiu balsuoti taip, o ne kitaip, nesugebėtų. Jeigu nepritarsiu sprendimui, bandysiu argumentuotai įrodyti, kodėl, ir savo pozicijos nekeisiu.

- Ar jau žinote, kuriam komitetui priklausysite?

- Kalbėjome apie Finansų, verslo, vietinio ūkio komitetą. Manau, šioje srityje išmanau daugiausiai. Kol kas šis klausimas nėra išspręstas.

- Dalyvavote dar tik viename Tarybos posėdyje. Kaip jautėtės? Ar kurie nors aptariami klausimai sukėlė emocijų?

- Pirmame Tarybos posėdyje jaučiausi gerai. Aptariami klausimai emocijų nesukėlė. Manau, kad Tarybos posėdžiuose emocijas reikėtų palikti, o sprendimus  priiminėti, vadovaujantis blaiviu protu, logika.

- Kas iš dabartinių savivaldybės Tarybos narių Jums galėtų būti autoritetas? Arba bent jau – kuris iš jų labiausiai priimtinas?

- Visi Tarybos nariai, manau, verti jais būti, tačiau man labai imponuoja jaunimas. Aš tikiu jaunais žmonėmis, jie perspektyvūs, motyvuoti, drąsūs ir ambicingi. 

- Trumpai apie save: iš kur esate kilusi, kur gyvenate, kas yra Jūsų šeima, kokie pomėgiai, darbinė veikla....

- Esu kilusi iš Rokiškio rajono, baigiau mokslus 1976 metais ir atvykau dirbti į Juodupės vilnos audinių fabriką. Nuo to laiko ir pasilikau gyventi Juodupėje. Šiuo metu  dirbu privačiame versle – jau 8 metus esu UAB „Nord Profil“ Rokiškio padalinio vadovė, nors gal tiksliau savo pareigas įvardinčiau kaip šios įmonės atstovės Rokiškyje. Man labai patinka darbas prekybos srityje ir manau, kad kitur dirbti nenorėčiau, o gal ir nesugebėčiau. Vertinu sąžiningumą, rezultatus ir branginu laiką. Mano šeima - vyras, sūnus, marti ir neseniai gimęs anūkas. Didžiausi mano pomėgiai yra kelionės ir knygos. Be galo mėgstu žmones, stengiuosi jiems padėti ir labai vertinu draugus.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video