MANO RECEPTAS TAVO. Daugiaryžis su vištiena ir moliūgais (0)

Publikuota: 2023-05-05 Kategorija: Receptai
MANO RECEPTAS TAVO. Daugiaryžis su vištiena ir moliūgais
Asmeninio archyvo nuotr. / R. Andriūnienė siūlo pasigaminti savąjį rizoto variantą. (Asmeninio archyvo nuotr.)

Rokiškio pagrindinės mokyklos direktorė Renata Andriūnienė sako, kad šis receptas atkeliavo į šeimos virtuvę paragavus itališko rizoto ir buvo pritaikytas šeimos skoniui. 

„Daugiaryžis su vištiena ir moliūgais: gamindama maistą visuomet improvizuoju, keičiu sudedamąsias dalis pagal skonį. Man svarbiausia, kad būtų skanu ir greitai pagaminama.

Šis patiekalas gaminamas labai greitai ir paprastai: į keptuvėje įkaitintą aliejų sudedame gabaliukais supjaustytą vištienos krūtinėlę (apie 250 g), kubeliais pjaustytų, nuluptų moliūgų (apie 450 g), smulkiai pjaustytą svogūną arba porą, stambia tarka sutarkuotą morką ir viską lengvai pakepiname, kol suminkštėja daržovės, o mėsytė gražiai apkepa. Užberiame mėgstamų prieskonių (tinka vištienos prieskoniai su kariu, juodieji pipirai ir pan.), druskos. Tuomet  supilame nevirtus ryžius (tinkamiausi trumpagrūdžiai, apie 350 g) ir viską užpilame  400 g sultinio. Skaniausias naminis daržovių ar vištienos sultinys, bet nieko nenutiks jeigu ir pirktinio sultinio kubelį vandenyje ištirpdysite. Viską išmaišome, uždengiame keptuvę ir sumažinę kaitrą, ramiai paliekame troškintis. Troškiname, kol suminkštės ryžiai. Valgome užsibarstę smulkiai tarkuoto kietojo sūrio“, – savąjį receptą pristatė R. Andriūnienė.

Skanaus!

Rubrikoje „Tavo receptas mano“ visi rokiškėnai gali dalintis savo receptais ir jų nuotraukomis. Jeigu turite mėgstamų patiekalų, kurių receptais norite pasidalinti su mūsų skaitytojais, parašykite mums el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt Susisieksime!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video