MANO RECEPTAS TAVO. Gaivios vasariškos salotos (foto) (0)

Publikuota: 2023-06-01 Kategorija: Receptai
MANO RECEPTAS TAVO. Gaivios vasariškos salotos (foto)
I. Gritėnienės asmeninio archyvo nuotr. / „Cosmos lounge“ kavinėje Panevėžyje valgiau panašias salotas su burokėliais, sūriu, avokadu ir virtais laukiniais ryžiais. Jo buvo tobulos taip pat“, – šypsosi I. Gritėnienė.

Kadangi „Rokiškio Sirena“ bendradarbiauja su Irma Gritėniene, Panevėžio apylinkės teismo pirmininko padėjėja (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene), todėl paprašėme ir jos pasidalinti mėgstamo valgio receptu.

„Šiltėja orai, norisi lengvo ir gaivaus maisto. Artėjant vasarai dažniau susimąstome ir apie sveikesnį, mažiau kalorijų turintį patiekalą. Šios mano labai mėgstamos salotos sveikos, gaivios ir maistingos. Jos lengvai pagaminamos, produktai neįmantrūs“, – sakė panevėžietė.

Reikės:

  • Virtų burokėlių, skaniausi iškepti folijoje, tačiau jei nėra laiko galima naudoti pirktus virtus. (Juos pakepinu aliejuje, užbarstau kmynų – pašnekovės pastaba).
  • Sūris. Galima pakepti varškės sūrį ar kitą kepamą. Tinka ir nekeptas fetos ar kitoks salotoms skirtas sūris supjaustytas gabaliukais.
  • Gražgarstės salotų lapų.
  • Kriaušės, supjaustytos gabaliukais.
  • Graikinių riešutų pasmulkintų.
  • Tiršto balzaminio acto padažo apšlakstymui.

Skanaus!

Rubrikoje „Tavo receptas mano“ visi rokiškėnai gali dalintis savo receptais ir jų nuotraukomis. Jeigu turite mėgstamų patiekalų, kurių receptais norite pasidalinti su mūsų skaitytojais, parašykite mums el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt Susisieksime!

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video