MANO RECEPTAS TAVO. Greitos salotos su tunu ir putpelių kiaušiniais (0)

Publikuota: 2023-02-01 Kategorija: Receptai
MANO RECEPTAS TAVO. Greitos salotos su tunu ir putpelių kiaušiniais
D. Baltakio nuotr. / A. Malinauskienė: „Jeigu galiu to išvengti, tai ir padarysiu“.

Gal ir mokėčiau, jeigu norėčiau, šypsosi Aušra Malinauskienė, laikraščio „Rokiškio Sirena“ vyr. redaktorė, paklausta ar mėgsta gaminti.

„Tikrai nesu iš tų žmonių, kuriems patinka sukiotis virtuvėje kaskart išbandant naujus receptus. Jeigu yra reikalas, gaminu, jeigu galiu to išvengti, tai ir padarysiu. Vaikystėje sakydavome, kad skaniausia duona su sviestu pas kaimynų vaikus, tai man iki šiol skaniausias tas maistas, prie kurio pačiai nereikia plušėti. Pradėjusi dirbti Rokiškyje atradau greit paruošiamas ir ganėtinai sveikas salotas, kurias kiekvienas gali pasitobulinti pagal savo skonį. Jos man puikiai tinka lengvai vakarienei, o visko dedu tiek, kiek tą akimirką norisi, tad konkrečių proporcijų ir skaičių tikrai nepasakysiu“, – kalbėjo A. Malinauskienė.

Pasak pašnekovės, šios salotos tikrai nėra jos pačios sukurtos, dalis nužiūrėta iš vienur, dalis – iš kitur, ir taip galiausiai atrastas jai labiausiai patinkantis derinys.

INGREDIENTAI

Salotų maišelis (prekybos centre perku plautų salotų rinkinį)

Vynuoginiai pomidorai (galima naudoti tokius, kokie patinka)

Besėklių vynuogių (tinka žalios ir raudonos)

Putpelių kiaušiniai (tinka ir vištos)

Raudonas svogūnas (keletas griežinėlių, galima nedėti)

Tuno indelis (mažas, su aliejumi)

Mėgstami prieskoniai

Alyvuogių aliejaus

Žalioji citrina

Salotas sudėti į lėkštę. Perpus perpjauti pomidorus ir vynuoges, griežinėliais supjaustyti ketvirtį svogūno ir viską suberti ant salotų. Užberti mėgstamų prieskonių. Tada išspausti visas žalios citrinos sultis. Ant viršaus sudėti visą tuno indelį su aliejumi, galima dar papildomai užpilti alyvuogių aliejaus, tada dėti perpus perpjautus putpelių kiaušinius.

Skanaus!

Rubrikoje „Tavo receptas mano“ visi rokiškėnai gali dalintis savo receptais ir jų nuotraukomis. Jeigu turite mėgstamų patiekalų, kurių receptais norite pasidalinti su mūsų skaitytojais, parašykite mums el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt Susisieksime!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video