MANO RECEPTAS TAVO. Lengvas ir greitas pyragas (0)

Publikuota: 2023-04-22 Kategorija: Receptai
MANO RECEPTAS TAVO. Lengvas ir greitas pyragas
Asmeninio archyvo nuotr. / I. Grigonytė pyrago receptą patobulino pagal savo ir draugų skonį.

Irma Grigonytė, valstybės tarnautoja, dirba Rokiškio rajono savivaldybės administracijoje, Viešųjų pirkimų skyriaus vedėjos pavaduotoja.

„Gyvenu Jūžintuose, laisvalaikiu mėgstu draugus ir šeimą palepinti savo patiekalais. Šio pyrago receptą radau internete ir vėliau gamindama jį patobulinau, tiesiog pakeičiau pagal jį ragavusių žmonių rekomendacijas. Receptas netikėtai rastas interneto platybėse, kai šaldytuve randi keletą produktų ir galvoji kaip iš jų galima save palepinti“, – sakė I. Grigonytė. 

INGREDIENTAI:

200 g „pirštelių“ sausainių (naudojamų „Tiramisu“ pyragui)

Šiek tiek vandens

1 citrinos sultis sumaišyti su vandeniu, kuriame reikės mirkyti „pirštelius“ 

500 g maskarponės sūrio

200 g plakamosios grietinėlės 

170 g kondensuoto pieno

Maskarponės sūrį sumaišyti su plakta grietinėle ir kondensuotu pienu. Šiek tiek vandens sumaišyti su citrinų sultimis, šiame skystyje pamirkyti pirštelius ir padengti formos dugną. Sūrio masę sudėti į formą ant pirštelių. Jei norima išgauti „Rafaelo“ skonį, galima maskarponės sūrį sumaišyti su kokoso drožlėmis ir pyragą papuošti migdolų riešutų drožlėmis. Jeigu norisi paprasčiau, pyragą galima papuošti turimais šviežiais vaisiais. Iš vakaro pagamintą pyragą reikia per naktį palaikyti šaldytuve.

Skanaus!

Rubrikoje „Tavo receptas mano“ visi rokiškėnai gali dalintis savo receptais ir jų nuotraukomis. Jeigu turite mėgstamų patiekalų, kurių receptais norite pasidalinti su mūsų skaitytojais, parašykite mums el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt Susisieksime!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video