MANO RECEPTAS TAVO. „Mamos sumuštinis“ (0)

Publikuota: 2023-06-14 Kategorija: Receptai
MANO RECEPTAS TAVO. „Mamos sumuštinis“
J. Kunigėlienės asmeninio archyvo nuotr. / Kunigėlių šeima mėgsta išbandyti naujus receptus

Jūratė Kunigėlienė gyvena Laibgalių kaime ir užsiima virvelių siuviniais „Kami handmade“. Moteris sako, kad jų šeimoje tie patys patiekalai ilgai neužsibūna.

„Mėgstame eksperimentuoti su maistu, o kai auga dukrytė, norisi vis kažko naujo ir sveikesnio. Kaip ir dauguma tėvelių susiduriame su frazėmis „nemėgstu, nevalgysiu“. Atradome patiekalą, kuriam dukra Kamila suteikė pavadinimą „Mamos sumuštinis“, tapusiu tikru išsigelbėjimu, kai reikia sveiko užkandžio“, – sakė J. Kunigėlienė.

INGREDIENTAI:

Lavašas (špinatų, pomidorų skonio)

Tepamas sūrelis (natūralaus skonio)

Kumpis (karštai rūkytas) 

Kiaušinis (virtas) 

Špinatai (salotas galima pasirinkti įvairias)

Pomidoras

Agurkas

Paprika

Raudonasis svogūnas

Lydytas sūris (2 vnt.)

Sūrelį tepame per visą lavašą, kurį paskirstome į keturias dalis, apačioje vienoje pusėje dedame plėšytą kumpį, supjaustytą kiaušinį, o priešingoje pusėje smulkiai supjaustytas daržoves, viršutinėje dalyje sudedame lydytus sūrelius ir perpjauname perpus iki lavašo centro. Sulanksčius lavašą į vienos ketvirtosios dalį kepame, kol jis apskrus. Pagardiname kreminiu padažu su balzaminiu actu.

Skanaus!

Rubrikoje „Tavo receptas mano“ visi rokiškėnai gali dalintis savo receptais ir jų nuotraukomis. Jeigu turite mėgstamų patiekalų, kurių receptais norite pasidalinti su mūsų skaitytojais, parašykite mums el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt Susisieksime!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video