MANO RECEPTAS TAVO. Vasaros užkandžiai (foto) (0)

Publikuota: 2023-07-14 Kategorija: Receptai
MANO RECEPTAS TAVO. Vasaros užkandžiai (foto)
AB „Rokiškio sūrio“ nuotr. / AB „Rokiškio sūrio“ užtepėlės.

Nei vienas iš mūsų vasaros neįsivaizduojame be lengvų užkandžių stalo gamtoje, savo kieme, o gal ir gaivių vaišių daugiabučio balkone.

Vasaros užkandžių stalą AB „Rokiškio sūris“ projektų vadovė Lina Malinauskienė siūlo paįvairinti suktinukais su lašiša, pomidorais, lydytu tepamuoju „Rokiškio“ sūreliu su čimičiuri prieskoniais bei duonos lazdelėmis, pagardintos lydytu tepamuoju „Rokiškio“ sūreliu su kumpiu arba voveraitėmis.

Suktinukams reikės mėgstamo lavašo ir rūkytos arba sūdytos lašišos filė (pagal skonį), smulkintų pomidorų, lydyto tepamojo su čimičiuri prieskoniais. Lavašą ištepame sūreliu, dedame lašišą, pomidorus, tuomet lavašą susukame į ritinėlį. Jį apsukame maistine plėvele ir porai valandų dedame į šaldytuvą. Prieš patiekdami į stalą supjaustome norimo dydžio griežinėliais.  

Tuo tarpu kito užkandžio – duonos lazdelių su sūreliu, visai nereikia ruošti: imame patinkančias duonos lazdeles ir mirkome jas į lydytą tepamąjį „Rokiškio“ sūrelį su kumpiu arba voveraitėmis.

Skanaus!

Rubrikoje „Tavo receptas mano“ visi rokiškėnai gali dalintis savo receptais ir jų nuotraukomis. Jeigu turite mėgstamų patiekalų, kurių receptais norite pasidalinti su mūsų skaitytojais, parašykite mums el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt Susisieksime!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video