Andrius Mamontovas kviečia į naujo koncertinio turo „Vienas. Vasara“ koncertą Ilzenbergo dvare (0)

Publikuota: 2024-05-21 Kategorija: Renginių anonsai
Andrius Mamontovas kviečia į naujo koncertinio turo „Vienas. Vasara“ koncertą Ilzenbergo dvare
Organizatorių nuotr. / Andrius Mamontovas kviečia į naujo koncertinio turo „Vienas. Vasara“ koncertus

2024-ieji metai neliks be Andriaus Mamontovo pasirodymų – pristatomas koncertinio turo „VIENAS“ tęsinys „VIENAS. VASARA“, kuris kvies klausytojus į nepaprastai jaukius koncertus vienose gražiausių Lietuvos vietų. 

Rugpjūčio 3 d. 19 val. A. Mamontovas kviečia Jus į koncertą Ilzenbergo dvare (Rokiškio raj.).

Įsibėgėjus vasarai, nuo liepos 6 iki rugpjūčio 24 dienos, Andrius surengs 8 koncertus, kurių metu ant scenos lips vienas, taip, kaip tai darė dar 1995 m. vykusiuose solinio albumo „Pabėgimas“ pristatymo koncertuose. Turo „VIENAS. VASARA“ pasirodymai vyks: Leipalingio dvare (Druskininkuose), Molėtų vasaros estradoje, Pakruojo dvare (Pakruojo raj.), Ilzenbergo dvare (Rokiškio raj.), Anykščių vyno gamyklos kieme, Drevernos uoste, Birštono vasaros estradoje bei Kauno jachtklube. 

Į šias dienas grąžinus A. Mamontovo kūrybos gerbėjų itin mėgiamą pasirodymų formatą, grįžta ir išskirtinė galimybė užduoti klausimus užrašant juos ant lapelių bei išgirsti dainininko atsakymus renginio metu. 

Turo pasirodymai neapsieis be legendinių dainų, kurias mintinai moka ir kartu su atlikėju atlieka tūkstančiai koncertų klausytojų Lietuvoje ir už jos ribų – nuskambės ir nauji, dar mažai kam girdėti kūriniai. 

Koncertinis turas bus itin vasariškas – pasirodymai vyks po atviru dangumi, o klausytojai galės mėgautis muzika įsitaisius ant pievoje pasitiestų pledų. 

Andrius Mamontovas – lietuvių itin mylimas muzikantas, dainininkas ir kompozitorius. Turbūt nėra tautiečio, kuris niekada negirdėjo ir pats neniūniavo tokių dainų kaip „Laužo šviesa“, „Kitoks pasaulis“ ar „Mono Arba Stereo“. Andriaus kūryba nepalieka abejingų, o koncertai keri betarpišku atlikėjo ir klausytojo ryšiu. Atlikėjas savo kūryba užaugino ištisas kartas, o dabar ir toliau tęsia savo įspūdingą, 40 metų trunkančią karjerą scenoje. 

Šių koncertų bilietai – puiki dovana sau ar artimam žmogui. 

Sėdimų vietų bilietų kiekis itin ribotas. 

Artėjant koncertui bilietų kaina kils. 

Bilietai: https://bilietai.mamontovas.lt/

 

Užs. Nr. 2727.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video