Baltijos baleto teatras, vienintelį kartą, į Rokiškio kultūros centrą atveža Baletą vaikams „Saldainių fėjos” (0)

Publikuota: 2021-11-03 Kategorija: Renginių anonsai
Baltijos baleto teatras, vienintelį kartą, į Rokiškio kultūros centrą atveža Baletą vaikams „Saldainių fėjos”
Organizatorių nuotr. / Baltijos baleto teatras, vienintelį kartą, į Rokiškio kultūros centrą atveža Baletą vaikams „Saldainių fėjos”

Baltijos baleto teatras, vienintelį kartą, lapkričio 3 d. 18 val. į Rokiškio kultūros centrą atveža Baletą vaikams „Saldainių fėjos” pagal Nino Rota muziką. 

Šokėjos - Kristina Tarasevičiūtė, Evelina Fokina, Audronė Stelionė

Režisierė choreografė - Marija Simona Šimulynaitė

Spektaklio metu mažieji išvys pasaką, apie tris saldainių fėjas – Karamelę, Šokoladę ir Cukrinukę. Fėjos gyvena ir skraido ant didelio cukraus vatos debesies ir, žinoma, yra pačios geriausios draugės. Tačiau vieną dieną nuo saulės Šokoladė pradėjo tirpti ir pavirtusi į karštą šokoladą padarė skylę cukraus vatos debesyje ir nupuolė į žemę. Čia Šokoladę iš karto radę vaikai be galo pamėgo – juk šokoladas vienas skaniausių gardėsių. Tuomet likusios dvi fėjos ėmė pavydėti Šokoladei ir taip pat nusprendė keliauti į žemę. Radusios čia tiek daug gerbėjų – fėjos susipyko, kurią iš jų vaikai mėgsta labiau. Fėjų draugystę išgelbėjo vaikai, nes visas tris fėjas jie pamėgo vienodai: ir šokoladą, ir karamelę, ir cukrinukus. Po spektaklio, baleto artistės ir choreografė daro diskusiją su vaikais, mažieji galės bendrauti, užduot rūpimus klausimus, daryti foto su atlikėjais, tai retas atvejis, kada žiūrovai po aplodismentų turi progą bendrauti su atlikėjais.

Bilieto kaina 5 Eur.

Bilietus galite įsigyti: internetu https://cutt.ly/QRkkpK2

Rokiškio kultūros centro kasoje antradieniais–penktadieniais 14–18 val. ir 1 val. prieš renginį (Tel. +370 673 27382)

DĖMESIO! SVARBI INFORMACIJA:

Į spektaklius įleidžiami asmenys TIK su galiojančiu GALIMYBIŲ PASU (vaikams iki 16 metų GALIMYBIŲ PASAS nereikalingas. Turėti asmens amžių įrodantį dokumentą). 

Taikomos nuolaidos grupėms - teirautis - 867078120 arba ticketmarket.lt 

nemokamai planuotume įleisti grupes neįgaliųjų asmenų, senjorus, bei vaikus iš vaikų namų. - teirautis - 867078120 arba info@balticballet.com

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video