Gruodžio 30 d. Senųjų metų palydų koncertas Rokiškio kultūros centre (1)

Publikuota: 2021-12-23 Kategorija: Renginių anonsai
Gruodžio 30 d. Senųjų metų palydų koncertas Rokiškio kultūros centre
Organizatorių nuotr. / Gruodžio 30 d. Senųjų metų palydų koncertas Rokiškio kultūros centre

METAS SUSITIKTI ROKIŠKYJE

Esame įpratę teatralizuotais Senųjų metų palydų koncertais palydėti išeinančius metus. Įspūdingos dekoracijos, būrys atlikėjų, tarp kurių - savi, gerai pažįstami veidai, sutinkami kasdienybėje, o kartu su jais – garsūs atlikėjai...

Gyvename ypatingu laiku, tad net tradiciniai dalykai vyksta šiek tiek kitaip. Pandemijos ribojimai neleidžia scenoje kartu kurti šimtui atlikėjų, kaip daugybę metų buvo įprasta. Tačiau, nors ir mažesnės apimties, Senųjų metų palydų šou įvyks.  

Šiais metais, gruodžio 30 dieną,  žiūrovų laukia šventinė pasaka  -  trijų atlikėjų, scenos divų  Rūtos Ščiogolevaitės, Aistės Pilvelytės ir Vaidos Genytės muzikinio turo „Metas susitikti. 3D“ koncertas.

Atlikėjos su šia programa keliauja per Lietuvą, bet Rokiškyje koncertas bus visiškai kitoks, papildytas istorija, siužetu ir būriu šokėjų. Programoje kartu su scenos divomis išvysime Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos choreografijos skyriaus šokėjus, Rokiškio kultūros centro linijinių šokių šokėjas, profesionalius sportinių šokių šokėjus Aušrą Skruodienę ir Vytenį Jackūną (Kupiškis) bei choreografės Ievos Lapelytės ir choreografijos mokyklos absolvento Ugniaus Danio duetą. Šios jungtinės programos režisierė Neringa Danienė.

„Kviečiame į šį koncertą. Neabejotinai talentingos, didžiulę sceninę patirtį turinčios atlikėjos, įspūdingi balsai. Jau turime bendro darbo patirtį, o laukiantis iššūkis intriguoja ieškoti sąlyčio taškų ir skatina norą maksimaliai kokybiškai atitikti jų standartus. Didžiojoje mūsų scenoje jau ruošiama scenografija, kurią tradiciškai kuria Sigitas Daščioras, derinamas apšvietimas, kas vakarą vyksta repeticijos. Šiuo metu mes negalime sukviesti į vieną sceną daug atlikėjų, tačiau stengsimės, kad, kaip visada, žiūrovas patirtų įspūdį ir išsineštų šventę“ - pasakoja režisierė.

Jau nuo pat pirmų koncerto akimirkų žiūrovai pateks į užburiančią muzikos magiją. „Žiemos šventės yra pačios magiškiausios, kurių metu norisi dovanoti šilumą ir atvirumą ne tik šeimai ar draugams, bet ir žiūrovui. Šis turas mūsų projektui yra ypatingas, nes savo Kalėdine pasaka galime dalintis ne tik su artimaisiais, bet ir su pilnomis salėmis klausytojų. Mums, kaip atlikėjoms, tai yra didžiausia dovana. Dovanokime vieni kitiems pačias gražiausias emocijas, atvirumą, supratingumą ir dvasingumą - juk apie tai ir yra šios šventės. Linkime bent sekundei sustoti šiuo įtemptu laikotarpiu, padėkoti tiek sau, tiek vieni kitiems už tai ką turime ir vertintume gyvenimo mums duodamus džiaugsmus. Būtent apie tai ir yra "Metas susitikti", todėl kviečiame jus būti kartu ir išgyventi šią šventinę pasaką" – apie turo koncertus ir šventes kalba atlikėjos.

Rokiškietiškos teatralizuotos versijos pavadinimas skamba „Metas susitikti. Nes Rokiškis švenčia“. Vietoj įprastų trijų-keturių koncertų šiemet planuojamas vos vienas, nes atlikėjoms jis – pakankamai įtempto koncertinio turo dalis, kuriai bus skiriama daugiausiai papildomų pastangų, tačiau tai neleidžia pamiršti ir gerbėjų kituose miestuose. Organizatoriai dar kartą kviečia kartu pajusti šventinę nuotaiką ir siūlo paskubėti įsigyti bilietus, nes jie greitai senka.

Bilietus galite įsigyti čia: SENŲJŲ METŲ PALYDŲ KONCERTAS | Rokiškio kultūros centras (ticketmarket.lt)

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video