Jau rytoj „Rokiškio Sirena“ Facebook stebėkite tiesioginę Rokiškio rajono prekės ženklo pristatymo transliaciją (0)

Publikuota: 2021-12-15 Kategorija: Renginių anonsai
Jau rytoj „Rokiškio Sirena“ Facebook stebėkite tiesioginę Rokiškio rajono prekės ženklo pristatymo transliaciją
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono vėliava

Laukti liko visai nedaug - jau rytoj „Rokiškio Sirena“ Facebook paskyroje stebėkite tiesioginę Rokiškio rajono prekės ženklo pristatymo transliaciją!
 
Vis dažniau išgirsdavome kalbant, klausiant, diskutuojant – tai koks iš tiesų yra Rokiškio kraštas? Kaip mes, rokiškėnai, save matome, identifikuojame? O kaip mus mato pasaulis? Net buvome pasidalinę į dvi stovyklas: „kultūros” ir „pramonės”. Ginčijomės, kuris žodis svaresnis. Ar šie žodžiai tarpusavyje konkuruoja, o, galbūt atvirkščiai – vienas be kito negalėtų egzistuoti?
 
Tačiau pagaliau norime išsklaidyti visus klausimus, abejones ir padėti ginčams tašką - kviečiame į Rokiškio rajono prekės ženklo ir šūkio pristatymo renginio tiesioginę transliaciją, kuri vyks gruodžio 16 d. 17 val. iš Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio bibliotekos, Nepriklausomybės a. 16.
 
Siūlome pasinerti į valandos trukmės kelionę, galbūt iš naujo pažinti savo kraštą, atrasti kažką naujo, ko iki šiol nepastebėjome, nors viskas buvo čia pat, o galbūt tai bus pirmoji jūsų pažintis su Rokiškiu, kuriame ne tik „sūris” ir „kiškiai”. 
 
Pamatykime, ką mums pavyko sukurti iš to, kas mes buvome, esame ir kuo norime būti!
 
Renginyje dalyvaus kūrybinė agentūra „EZCO”, Vilnius.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video