Kviečia į nemokamą elektroninės muzikos seminarą (0)

Publikuota: 2023-09-01 Kategorija: Renginių anonsai
Kviečia į nemokamą elektroninės muzikos seminarą
Organizatorių nuotr. / Renginio afiša

Rokiškyje veikianti elektroninės muzikos entuziastų grupė „Alchemikai“, rugsėjo 2 d., kviečia į nemokamą šiuolaikinės elektroninės muzikos seminarą „Garso Sienos“. 

Kviečia prisiliesti 

Pasak „Alchemikai“ įkūrėjo Dovydo Trumpos, po didelio kiekio organizuotų vakarėlių ir kitų audiovizualinių menų renginių, šįkart klubinis sezonas pradedamas kiek kitaip. Rokiškėnai ir miesto svečiai yra kviečiami į šiuolaikinės elektroninės muzikos seminarą „Garso Sienos“: „Seminaro metu pažinsime garsus iš labai arti ir esant norui turėsime galimybę prie jų „prisiliesti“. Šįkart, mes atveriame savo vartus ir kviečiame visus patirti garsus, pažinti erdvę ir mus pačius bei gerai praleisti laiką ir iš renginio išsinešti ne tik gerą emociją, bet ir aukštą išliekamąją vertę. Po seminaro skatiname neskubėti namo – turėsite galimybę prisiliesti prie Alchemikų Dj pulto, individualiai pristatysime jo veikimo principą.“ – pasakojo renginio organizatorius.  

Patyrę lektoriai 

Seminarą ves patyrę elektroninės muzikos kūrėjai: Gintautas Rožė, kuris daug laiko skiria tarpdisciplininio meno projektams ir veda paskaitas, susijusias su netradicinių muzikos komponavimo bei atlikimo būdų paieška. Šio lektoriaus asmeninės kūrybos garsinės atspirties taškas – įvairių pasaulio šalių ritualinės muzikos elementų jungimas į visumą elektroninės muzikos formatu. Menininkas yra anksčiau grojo ir kūrė grupėse „Without Letters“, „cutthroats“ ir kt. bei yra pasirodęs įvairiuose muzikos festivaliuose ir meno bienalėse Lietuvoje ir užsienyje, kūręs muzikinius takelius filmams, išleidęs elektroninės muzikos kūrėjo, vinilinę plokštelę „Panorama“. 

Gediminas Jakubka yra kompozitorius ir atlikėjas, kuriantis muziką spektakliams, kino filmams ir įvairiems meno projektams. Šio lektoriaus kūryba varijuoja tarp meditatyvių pasažų, skirtų pasinerti į momentinę garsų tėkmę bei trankių techno ir elektroninės muzikos ritmų. Šis menininkas yra geriausiai žinomas dėl projekto „Patricia Kokett“, su kuriuo pasirodė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio festivaliuose, o praeitų metų Nacionaliniuose Lietuvos kino apdovanojimuose laimėjo statulėlę ir kaip geriausias kompozitorius už muziką filmui „Animus Animalis“. 

Paulius Burakas – profesionalus garso režisierius, okyčius mokykloje inicijuojančios kūrybiško mokymo programos „Kūrybinės partnerystės" kuriantis praktikas, „Ministry of Echology“ narys ir „Sidabrinė gervė" nominantas. 

Kviečiami visi 

Kaip „Rokiškio Sirenai“ pasakojo G. Rožė, jog mokymai yra orientuojami į jaunimą, tačiau  kviečiami visi, kuriems tai gali būti įdomu: „Esame dirbę su vaikais, kuriems tapome šiokiu tokiu postūmiu pasirenkant muzikos kelią, bet esame diskutavę ir su keliasdešimt metų patirties turinčiais garso režisieriais. Mes, kaip moderatoriai, esame praėję įvairius kūrybinius etapus ir prieš pradedant seminarą, susipažįstame su publika. Tad esame pasiruošę tiek sudominti šiuolaikine elektronine muzika jos nelabai girdėjusius, tiek aptarti jos itin specifines subtilybes. 

„Alchemikai“ kviečia dalyvauti nemokamame seminare Miškininkų g. 3, Rokiškis. Seminaro pradžia rugsėjo 2 d. 19 val. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video