Kviečia jungtis prie akcijos „Keliam NATO vėliavas“! (0)

Publikuota: 2024-03-26 Kategorija: Renginių anonsai
Kviečia jungtis prie akcijos „Keliam NATO vėliavas“!
Organizatorių nuotr. / Laisvės kovų istorijos muziejus Obeliuose kovo 29 d. kviečia paminėti NATO įkūrimo 75-ąsias ir Lietuvos įstojimo į NATO 20-ąsias metines ir jungtis prie akcijos „Keliam NATO vėliavas“!

Laisvės kovų istorijos muziejus Obeliuose kovo 29 d. kviečia paminėti NATO įkūrimo 75-ąsias ir Lietuvos įstojimo į NATO 20-ąsias metines ir jungtis prie akcijos „Keliam NATO vėliavas“!
 
 
Mes esame NATO valstybė ir turime tuo didžiuotis. Jau dvidešimt metų nuo to momento, kai Lietuva tapo NATO nare, o pats aljansas mini 75-ąsias įkūrimo metines. Todėl šiai progai paminėti greta Lietuvos trispalvės suplevėsuos NATO vėliavos.
 
Laisvės kovų istorijos muziejaus erdvėse 2019 metais, minint NATO įkūrimo 75-ąsias ir Lietuvos įstojimo 15-ąsias metines, pastatytas paminklinis žymuo šiai progai ir Obelių ežero pakrantėje ant tiltelio iškelta NATO vėliava, kuri plevena jau penkerius metus. Ji jau tapo ne tik muziejaus, bet ir viso Obelių miestelio simboliu.
 
Šiandien, kada pasaulyje labai įtempta geopolitinė situacija, vyksta brutalus karas prieš Ukrainą ir kitos grėsmės, tik dar kartą paliudija teisingą Lietuvos pasirinkimą - būti kartu su NATO ir ginti demokratinį pasaulį.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video