Liko nedaug laiko patekti į vasaros stovyklą „Judesy” ! (0)

Publikuota: 2023-06-05 Kategorija: Renginių anonsai
Liko nedaug laiko patekti į vasaros stovyklą „Judesy” !
Organizatorių nuotr. / Vasaros stovykla „Judesy”

Rokiškio jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalus stalas” kasmet organizuoja jaunimo vasaros stovyklas, šie metai - ne išimtis! Likus nedaug laiko iki registracijos uždarymo, stovyklos organizatoriai atsako į svarbiausius klausimus:

Kuo jaunuoliai pripildys savo žinių bagažą dalyvaudami stovykloje?

Visų pirma, svarbu paminėti, kad nuo kiekvieno dalyvio noro ir pastangų priklausys ką jie išsineš iš šios stovyklos. Kiekvieną dieną visų lauks vis nauji iššūkiai. Manau, jog daugiausiai jie turės galimybę pažinti save, nes per fizinį aktyvumą ir įvairius metodus atsiskleis stovyklautojų tikrosios spalvos, „nukris kaukės”. Bus tobulinamas darbas komandoje, lyderystės savybės, komunikacijos įgūdžiai. Taip pat dalyviai išmoks naudotis kompasu, su kuriuo turės orientuotis miško glūdumoje ir šis įgūdis tikrai pravers patekus į netikėtą situaciją. Žinoma netrūks ir šiltų vakarų prie laužo, kurių metu jaunimas galės suartėti bei smagiai leisti laiką. Ši stovykla tikrai labai naudingas vasaros nuotykis kiekvienam jaunuoliui.

TOP 3 dalykai, kuriuos vertėtų pasiimti kartu su savimi į stovyklą ir kodėl?

Svarbiausia:

  1. Drabužiai ir avalynė

Niekada nežinai kada gali užklupti netikėtas lietus ar atvėsti oras, tad turi turėti įvairių drabužių - plonų ir storų, yra labai svarbu tokiems atvejams. Avalynė taip pat yra svarbi, nes kartais norisi kažko laisvo kaip šlepečių, o kartais vaikštant per purvą prireikia ir guminių batų.

  1. Higienos priemonės

Higiena yra labai svarbi, tad turi turėti su savimi dantų šepetuką ir kitas higienos priemones.

  1. Gera nuotaika

Koks nusiteikimas tokie ir įspūdžiai! Turėti gerą nuotaiką ar nusiteikimą visada yra svarbu bet kokiam iššūkiui. Viskas atrodo smagiau ir įdomiau, kai esi geros nuotaikos!

Kodėl stovyklos pavadinimas „Judesy"? Ar vyks šokiai?

Ne, stovykloje nevyks šokiai. Stovyklos pavadinimas „Judesy”, yra susijęs su judesiu, bet tai labiau emocinis judesys. Stovykla susijusi su mūsų emocijomis, kaip mes į viską reaguojame, kaip jos keičiasi pagal situaciją ir aplinkybes, juk tai irgi judesys. Daug dirbsime ties emocijomis, aišku bus ir fizinio „judesio”, bet labiau bandysime, parodyti, atskleisti savo emocijų judesį, ką mums reiškia mūsų emocijos ir kaip be tokio „judesio” nebūtume „mes”.

Kodėl jaunas žmogus turėtų dalyvauti šioje stovykloje?

Jaunas žmogus turėtų dalyvauti „Judesy”,  jog gerintų savo emocinę intelektą ir fizinį aktyvumą kad sužinotų jų svarbą, šios temos yra labai aktualios jaunimo tarpe. Stovykloje paaugliai turės galimybę pažinti save, ugdyti komandos, bendravimo įgūdžius. Dažniausiai stovykloje jauni žmonės susipažįsta su naujais žmonėmis arba labiau suartėja su pažįstamais, ši stovykla - ne išimtis.  Stovyklautojai mokysis savarankiškumo, labiau pažins ir išbandys save įvairiose veiklose, užduotyse.

Kokios veiklos lauks stovyklos dalyvių?

Stovykla bus kupina įvairiausių užsiėmimų. Dalyvių lauks veiklos nuo lektoriaus programos iki pačių organizatorių vedamų neformalaus ugdymo metodų. Išskirčiau tradicines veiklas, kaip plaukimas baidarėmis ar naktinis patyriminis žygis, sukeliantis daugiausiai emocijų. Stovykla nepritrūks ir socializacijos skatinančios artimesniam dalyvių ryšiui sukurti.

Žodžiai: Karina Pavilavičiūtė, Viltė Balčiūnaitė, Lukas Vaitaitis, Eva Kačinskaitė, Vaida Trumpickaitė.

Registracija į stovyklą uždaroma birželio 8 dieną, tad nieko nelauk ir dalyvauk!  https://forms.gle/yEa8LR7TY4cVvnUC7

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video